V Міжнародна наукова конференція «Безпека, управління, медицина та культура фізична»

Дорогі студенти,

Надіюсь ви у безпеці, наскільки це можливо.?

Запрошуємо вас до участі V Міжнародній науковій конференції «Безпека, управління, медицина та культура фізична», яка відбудеться 11-12 квітня 2022 року (Варшава, Польща).

Співорганізаторами конференції є ціла низка польських та українських університетів, в тому числі і наш ІТ СТЕП Університет. Цьогоріч за ініціативи польських друзів конференція проводиться під гаслом «Разом з Україною».??

Конференція є міждисциплінарною і має за мету обмін думками спеціалістів різних галузей з питань міжнародної, національної та локальної безпеки, управління і якості, медицини та фізичної культури, у тому числі особливих станів, виявлення загроз, а також з питань запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

?Участь у конференції планується очна та дистанційна з використанням Microsoft Teams.

Деталі читайте у інформаційному повідомленні.

Чекаємо на вас.☺️