Запрошуємо студентів

“Зараз зусилля всієї нашої держави спрямовані на подолання ворога у всіх сферах - військовій, дипломатичній, інформаційній, ідеологічній, психологічній… Всі ми розуміємо, що тільки разом, тільки спільними, об'єднаними зусиллями ми вистоїмо перед навалою і здобудемо перемогу. Надзвичайно важливо допомагати нашим воїнам будь-якими способами, але не менш важливо забезпечувати функціонування всіх інституцій нашої держави, функціонування органів державного управління, підприємств, установ, медицини, освіти, всього. Особливо у “спокійних” регіонах, які зараз є тилом і повинні докласти максимум зусиль для забезпечення нормального функціонування держави у всіх її аспектах.

Поряд з усіма, однією з критичних проблем є продовження освітнього процесу. Діти, учні, студенти - це основа майбутнього нашої держави. Масоване бомбардування та обстріли населених пунктів призвели до масового переселення у західні регіони країни. Освітній процес в регіонах, де відбуваються активні воєнні дії, проводити неможливо.  Заклади освіти, які функціонують у “спокійних” регіонах, повинні підтримати учнів і студентів, які втратили можливість навчатись у своїх закладах.”- Тарас Рак

ІТ СТЕП Університет запрошує студентів, які навчалися в інших університетах і зараз тимчасово не мають такої можливості, але прагнуть отримувати знання та розвивати себе у сфері ІТ, долучитись до освітнього процесу у нас.

Основними особливостями нашої освітньої програми є максимальна актуальність та адаптація до потреб ринку; в межах програми студенти можуть обирати привабливі для себе  спеціалізації: розробка програмного забезпечення, цифровий дизайн, бізнес аналіз, менеджмент в ІТ, наука про дані, кібербезпека, цифровий маркетинг та продажі, цифрова економіка тощо. Таким чином, охоплено максимальний спектр діяльності, посад та ролей в ІТ.

Сьогодні у особливій ефективності надання знань, а також відпрацювання практичних умінь та навичок, нам максимально сприяє партнерство з лідерами ІТ ринку (зокрема компанії СофтСерв, Елекс, Сігма тощо). Напрацьована в університеті модель освіти з елементами дуального навчання дає змогу максимально швидко підготуватися та адаптуватися до роботи за обраним напрямом, на привабливому проекті, у бажаній компанії і з цілком достойною зарплатою. Вже з 2 курсу ми максимально пропагуємо своє гасло “Вчись і працюй!”

Ну і ще один аргумент… Львів - місто студентів. Тут ви можете насолодитися культурною спадщиною і бути максимально близькими для комунікацій із західними університетами-партнерами.

Чекаємо саме на тебе.)