Ярослав Любінець розповів про ІТ СТЕП Унверситет

💭“IT індустрія — локомотив, який постійно розвивається. Це важлива ланка для розвитку України, і протягом останніх років ця сфера зросла більш ніж на 20%. Наразі наша країна проживає важкі часи та випробування, відповідно буде велика потреба в ресурсах, талантах в якісній вищій освіті, яка б працювала на відмінно та готувала якомога більше спеціалістів. Це дійсно важливо як для IT індустрії, так і для компанії SoftServe в цілому.” - Ярослав Любінець, голова ради директорів компанії SoftServe. Ми продовжуємо спілкуватися з нашими ТОП партнерами та сьогодні своїми відгуками про Університет з нами поділиться Пан Ярослав.

💭“IT СТЕП Університет важливий як місце, де навчають справжніх фахівців. Він приватний, а значить гнучкий для різного роду експериментів. Таких як, наприклад, вступати у відносини з різними компаніями IT індустрії, державні університети собі такого дозволити не можуть.

Університет має дві головні риси, якими він вирізняється серед інших вищих освітніх закладів України:

🔹перше — Університет, який швидко реагує на вимоги ринку, змінюючи свої програми та умови роботи зі студентами

🔹друге — Університет дуже комфортний для студентів та їхніх батьків

Протягом 6 років свого існування IT СТЕП Університет показав великий прогрес. Практично з нуля він виріс до звання Університету, який готує студентів та дає їм якісні знання, при цьому змінює програми відповідно до вимог ринку. А найважливіше — доносить те, що написано в програмі для студентів.

Це унікальна платформа для розвитку учнів, їх подальшого працевлаштування та співпраці з великими компаніями.

Іноді кажуть, що молоді дуже швидко ростуть і змінюються. Так і з IT СТЕП Університет, наразі він знаходиться на стадії бурхливого росту

і сподіваємося, що протягом наступних 10 років університет також продовжить стратегію свого розвитку, пошуку саме своєї ніші в IT освіті та буде старатись надавати найкращу цінність для своїх клієнтів, студентів, їхніх батьків та майбутніх працедавців.

Я бачу дуже хороший прогрес, бажаю притримувати темпи цього прогресу та його стабільність протягом всього часу.” - додає Пан Ярослав.