Подання пакету документів для вступу

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто такі документи:

• Заява

• Паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків (для укладання договору)

• Документ, що посвідчує особу абітурієнта (паспорт та РНОКПП)

• Документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (атестат або свідоцтво про загальну середню освіту та додаток до нього)

• Сертифікати ЗНО: 1) перший предмет – українська мова; 2) другий предмет – математика; 3) третій предмет (на вибір вступника) – історія України або іноземна мова (англійська; французька; німецька; іспанська), або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

• 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см

• Військово-обліковий документ для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством)

• Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів, на участь у конкурсі за іспитами при вступі на здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра (за наявності)

• Диплом про закінчення програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету / Диплом Комп’ютерної Академії «ШАГ» (при наявності)