Запрошуємо в команду

Ти програміст, дизайнер, тестувальник, аналітик даних чи маєш іншу круту ІТ-професію?

Ти зрозумів, що хочеш поділитися своїм досвідом з вмотивованими, допитливими та енергійними студентами?

Ти мрієш спробувати себе у ролі викладача та/або ментора у новому спеціалізованому університеті?

✔Якщо відповідь на усі запитання “Так”, тоді долучайся до команди професіоналів-однодумців ІТ СТЕП Університету!

Вимоги до кандидата:

• стаж роботи в ІТ-компанії або на фрілансі не менше 3 років;
  • бажання вдосконалюватися та бути кращим у своїй справі.

Критерії конкурсного відбору науково-педагогічних працівників

Ми пропонуємо:

• чудовий колектив;
  • простір для реалізації власних ідей;
  • гнучкий графік.

Надсилай своє резюме (обов’язково з посиланнями на GitHub та/або портфоліо та/або Linkedin).

Просимо надсилати резюме на e-mail: [email protected]