Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Подарунок на ювілей - новий ТОП-партнер!

Поповнення партнерських лав


За підтримку та значний внесок у розвиток ІТ СТЕП Університету рішенням Вченої ради чудовій Олександрі Мокій, керівнику відділу навчання та розвитку в корпоративному університеті ELEKS University, вручено почесну відзнаку “TOP Partner”❣


І незважаючи на те, що наша співпраця триває недовго, розвивається вона блискавично і вже сьогодні можна говорити про певні результати для обох сторін.  А курс “Лідерство та менеджмент”, що веде Олександра для студентів #ІТСТЕПУніверситет , вже став легендарним і кількість бажаючих його прослухати з кожним днем збільшується?


Як зазначила сама Олександра, наша любов є взаємною, вона завжди підтримує можливості відвідати університет чи то для проведення пар, чи як запрошений гість. Адже ІТ СТЕП Університет для неї це, в першу чергу, університет з людським обличчям: 
☺обличчям ініціативної адміністрації;
☺обличчям ерудованих та відкритих студентів;
☺обличчям людей, які йдуть до своєї цілі, насолоджуючись кожним етапом на своєму шляху. ? 


А ми відчуваємо неабияку гордість за те, що коло таких важливих для ІТ СТЕП Університету особистостей поповнюється чудовими людьми?