Інформація для осіб з особливими потребами

В університеті реалізується індивідуальний підхід до навчання здобувачів освіти. Особи, які не мають змоги фізично відвідувати заняття, отримують належну консультативну допомогу, доступ до онлайн занять і доступ до навчальних матеріалів засобами інформаційно-комунікаційних технологій та, як правило, через індивідуальні комунікації з викладачами.

Умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами на даний час є недостатніми. Частково адаптованими є приміщення першого поверху. Проте, відповідно до Стратегії розвитку університету, з травня 2023 року розпочато будівництво нового навчального корпусу. В проекті передбачено адаптацію для людей з особливими потребами: пандуси, адаптовані ліфти, спеціальні приміщення тощо. Завершення будівництва планується на 3 квартал 2025 року.