Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Історія

 

Львів – культурна столиця України і один із провідних центрів розвитку IT. На сьогодні в місті функціонує близько 416 міжнародних IT-компаній. Успішне функціонування ІТ ринку дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і у сфері освіти.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребуваність професіоналів різноманітних IT-кваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності і прозорості. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення першого в Україні IT-університету  “ІТ СТЕП Університет”.


ІТ СТЕП Університет

16 грудня 2016 року у Львові презентували Перший ІТ-університет України. Презентацію відвідали: Дмитро Корчевський (засновник та генеральний директор IT STEP Academy), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку), Юрій Рашкевич (заступник міністра освіти і науки України), Яніка Мерило (політична та громадська діячка, фахівець з питань ангельських інвестицій та інформаційного суспільства), Степан Веселовський (CEO львівського ІТ-кластеру), Ярослав Любінець (Голова ради директорів компанії SoftServe), а також представники найбільших IT-компаній України.

ІТ СТЕП Університет є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.

В лютому 2017 року ІТ СТЕП Університет розпочав активну роботу – університет було представлено учням шкіл Львова, Києва, Рівного, Луцька, Закарпаття, Одеси.

Навесні 2017 року ІТ СТЕП Університет заснував ІТ-комплекс, метою якого є інтеграція потенціалу навчальних закладів різних рівнів освіти для формування системи доуніверситетської підготовки дітей нової генерації. Зараз комплекс працює за програмами підготовки для учнів 9-11 класів, а також діє окрема програма тренінгів для педагогів.

Крім того, ІТ-університет стає співорганізатором важливих подій в ІТ-галузі та соціальній сфері. У червні 2017 року в ІТ СТЕП Університеті відбувся всеукраїнський відкритий турнір з шашок-64 «Кубок Лева». Змагання зібрало видатних спортсменів з усієї України, в тому числі, учасників з обмеженими можливостями.

З 30 червня по 2 липня в університеті відбулася загальноєвропейська конференція молодих науковців CEuSYP 2017. У заході взяли участь 50 учасників з різних країн світу, а також представники української секції IEEE.

У липні 2017 року стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади і ІТ СТЕП Університет показав успішну статистику. Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання в університет, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів – цей показник став одним із найвищих серед закладів вищої освіти України.

1 вересня 2017 року відбулась урочиста посвята у студенти ІТ СТЕП Університету. Першими студентами університету стали 37 осіб з різних куточків України. Привітати студентів з початком навчання завітали заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, керівник навчальної лабораторії компанії EPAM Володимир Вергун, а також представники інших ІТ-компаній.

Також у вересні 2017 року розпочали навчання студенти доуніверситетської програми підготовки, що була розроблена спеціально для школярів, які хочуть пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

 

 


Програма тренінгів ІТ СТЕП Університету

28 вересня 2017 року в університеті було запроваджено програму тренінгів для керівників навчальних закладів, зацікавлених учителів, очільників батьківських комітетів та очільників учнівського самоврядування, яка функціонує і на сьогодні.

Метою створення програми є підвищення кваліфікації та набуття необхідних професійних навичок.

Університет пропонує підготовку за трьома програмами, кожна з яких акцентована на розвиток певних компетентностей.

  • Програма LeaderSkillsYouNeed

Майстер класи та семінари на тему “Менеджмент і лідерство”

  • Програма SoftSkillsYouNeed

Когнітивні, організаційні, комунікативні, підприємницькі та громадські компетентності

  • Програма TeachAdvancedSkills

Передові кваліфікаційні ІТ-компетентності

Результати участі у програмі для викладачів:

  • набуття нових знань та умінь у сфері IT-підготовки школярів;
  • вивчення та провадження нових інноваційних методик навчання;
  • обмін досвідом професійної діяльності (meet up);
  • підвищення рівня мотивації розвитку.

«IT B.E.A.N.S.» – перший студентський клуб в ІТ СТЕП Університеті

За ініціативи студентів першого курсу (спеціальності «Комп’ютерні науки»), Семена Оскерка та Віталія Луцана, від 5 жовтня 2017 року в університеті було організовано перший студентський клуб  «IT B.E.A.N.S. – student community». У день відкриття клубу засновники провели презентацію для викладачів та студентів.

Провідною сферою діяльності клубу є hard skills (професійні навички), тому основним завданням клубу є розвиток умінь і навичок розробки інформаційних технологій для різноманітного прикладного застосування.

Програма діяльності клубу передбачає періодичне проведення тематичних івентів для учасників, таких як «Bean.code», тижневий тренінг «Ардуїно і штучний інтелект» тощо.

IT Beans за 4 роки провів понад 20 заходів зокрема на такі теми: основи ООП, розгляд штучного інтелекту, “мистецтво презентації” тощо. Додатково до роботи у клубах залучалися різноманітні спеціалісти з ІТ-компаній. Членами клубів асоціації є понад 50 студентів, які беруть участь у подіях. Теми обираються спільнотою шляхом голосування.

ІТ СТЕП Університет наслідує студентоорієнтовану модель навчання, яка передбачає надання студентам максимум можливостей для власного розвитку та навчання. Тому ініціатива створення першого студентського клубу в університеті була позитивно сприйнята та отримала необхідну підтримку зі сторони адміністрації.


Шкільні екскурсії в ІТ СТЕП Університеті

ІТ СТЕП Університет відкритий до спілкування та завжди радий вітати майбутніх абітурієнтів та всіх, хто цікавиться вищою ІТ-освітою. Тому ми запрошуємо учнів львівських шкіл, щоб показати життя університету, розказати про навчання та можливості для тих, хто хоче приєднатися до світу ІТ ще зі школи.

Щорічно університет відвідують близько 20 навчальних закладів м.Львова. Таке зацікавлення університетом та ІТ-сферою свідчить, що діти хочуть отримувати якісну вищу освіту, яка забезпечить затребувану професію та цікаву роботу у майбутньому.

Під час екскурсій учні дізнаються про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам ІТ СТЕП Університет: робота у команді, реалізація проектів, спілкування з представниками ІТ-галузі та HR-менторами, практика в компаніях, стажування за кордоном та багато іншого. Також школярі отримують можливість стати учасниками програми доуніверситетської підготовки, яка готує ІТ-спеціалістів ще під час навчання у школі.


Візит Міністра освіти і науки України до ІТ СТЕП Університету

В жовтні 2017 року відбувся візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до ІТ СТЕП Університету. Це був перший пункт робочої поїздки Міністра у Львів. Ректор та проректори познайомили Міністра з університетом та показали матеріально-технічну базу нашого навчального закладу: яскраві аудиторії, сучасну техніку, обладнані лабораторії. Відкриті викладачі та натхненні студенти, з якими Лілія Гриневич особисто поспілкувалась, викликали гарні враження та приємні емоції. Міністр більше дізналася про навчання в нашому університеті, його програми, можливості та інноваційний підхід.


ІТ СТЕП Університету та Академія суспільних наук в Лодзi (Польща) уклали угоду про співпрацю

ІТ СТЕП Університет та Społeczna Akademia Nauk w Łodzi  уклали угоду про академічну співпрацю в сфері науки, освіти та культури. На основі договору студенти обох навчальних закладів отримують можливість протягом свого навчання відвідати іншу країну, обмінятися досвідом та знаннями, вивчити нову культуру та знайти нових друзів.

Програма обміну студентів створювалась з метою надання студентам доступу до нових освітянських ресурсів для підвищення якості навчання і зміцненню культурних та економічних зв’язків між країнами.

Які можливості відкриває програма обміну для студентів?

  • здобуття освітніх кредитів в програмах навчальних обмінів;
  • доступ до європейських програм міжнародної мобільності;
  • долучення до проектів спільних наукових досліджень;
  • вивчення культури та традицій іншої країни;
  • пошук нових друзів і формування нової студентської спільноти.

Крім обміну студентами, угода між навчальними закладами ІТ СТЕП Університетом та Суспільною Академією Наук впроваджуватиме:

  • обміни викладачами і науковцями; запровадження програм підвищення кваліфікації;
  • спільні дослідження в області інформаційних технологій;
  • спільні проекти в рамках європейських освітянських і дослідницьких програм;
  • проведення технологічних сесій, майстер-класів, семінарiв i конференцій. 

Результатом діяльності в рамках угоди має стати новий рівень можливостей стратегічного розвитку університетів та вихід на IT-ринки як України, так і Європи.


Студенти ІТ СТЕП Університету перемогли на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «BLACK SEA SCIENCE – 2018»

Семен Оскерко та Віталій Луцан, студент ІТ СТЕП Університету, здобули перше місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018» за напрямом ІТ-технології та кібербезпека.

Під керівництвом професора Олени Винокурової студенти працювали над проектом “Multidimensional Wavelet Neuron and its Learning for Pattern Recognition Tasks in the Internet of Things Applications“, що вирішує задачу інтелектуальної обробки даних в Internet of Things застосуваннях.

19 квітня Семен Оскерко представляв наукову роботу на пленарному засіданні конференції молодих вчених “СТАН, ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ”, яка відбулась в Одеській національній академії харчових технологій.

«Коли я перший раз побачив формулу Вейвлет нейрона, серце нашого проекту, в мене перехопило дух. Я думав, що буду її реалізувати пів року. Однак за допомогою керівника мені вдалося зробити це за місяць», – говорить переможець.

Представлений на конкурс проект є завершеною програмою, яка наділена елементами штучного інтелекту – може самостійно навчатися і з кожним циклом робить все менше помилок, досягаючи максимально точного результату у роботі.

Її можна використати для організації технології «Розумний будинок» та інших «розумних» речей. Крім того, головною задачею програми є допомога студентам в розумінні Вейвлет нейрона та його налаштування під певну функцію.


Вступники ІТ СТЕП Університету

Щорічно родина ІТ СТЕП Уніврситету збільшується близько на 60 вступників з усієї України, також розширюється й географія вступників. Традиційно початок нового року для першокурсників розпочинається урочистою Посвятою у студенти. У 2021 ця подія мала особливий шарм та значення, оскільки відбувалась у Львівській міській раді і серед чисених гостей до нас завітав сам мер Львова - Андрій Садовий аби вручити студентські квитки та надихнути студентів на нові звершення.

А для легкої інтеграції вступників у навчальний процес щорічно у перший тиждень навчання проходить Інтеграційний тиждень, де запрошені гості допомагають познайомитись та адаптуватись до нового процесу навчання. Так у 2021, одним з найяскравіших майстер-класів став майстер-клас проведений Олександрою Мокій, керівником відділу навчання та розвитку у корпоративному університеті компанії ELEKS 

 


Студенти ІТ СТЕП Університету беруть участь у міжнародних наукових ІТ-конференціях

Крім насиченого навчання в університеті, студенти університету використовують можливості приєднатись до серйозної наукової діяльності та беруть участь у ІТ-конференціях. Протягом  навчання студенти активно працюють над власними проектами, і деякі з розробок встигають презентувати науковій спільноті.

Наприклад, комп’ютерна програма, що розпізнає рух ваших очей та дозволяє за допомогою погляду керувати комп’ютером, була представлена на міжнародній науковій конференції “Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту”, яку щорічно (протягом 15 років) проводить Херсонський національний технічний університет. Розробку, що отримала ім’я EyesMouse, представив Андрій Когут, студент тоді ще першого курсу університету.

Студенти ІТ СТЕП Університету знаходять на конференціях не лише можливість побачити масштабну міжнародну подію, а  завести нові знайомства в ІТ-спільноті та отримати безцінний досвід.


Поїздки студентів ІТ СТЕП Університету

Для студентів університету та програми доуніверситетської підготовки щоріч організовуються поїздки, туристичні тури за кордон під час канікул. Разом зі своїми викладачами вони вирушають в неймовірну подорож за емоціями та перезавантаженням!

Студенти ІТ СТЕП Університету відвідали ми вже чимало країн: Польща, Угорщина, Італія, Іспанія, Франція, Монако, Латвія, Естонія, Фінляндія, Швеція, Чехія, Нідерланди, Швейцарія, Хорватія і цей списк щорічно розширюється.

Програми подорожей завжди цікаві і насичені, адже студенти мають нагоду не тільки відвідати країни, познайомитися з культурою та ментальністю, а ще й в програму завжди включені майстер-класи, відвідини закордонних ІТ-компаній та практика комунікації англійською мовою.

Окрім поїздок за кордон для студентів університету організовуются поїздки у Карпати на вікенд. Це чудова можливість відпочити, здружитися, ближче познайомитися із одногрупниками та студентами старших курсів.  


У Львові планують збудувати масштабний навчальний  ІТ-комплекс

У Львові планують будівництво масштабного навчального кампусу, загальна площа якого сягатиме 10 тис. м2. Будівля матиме 10 поверхів, у якій  навчатимуться студенти першого в Україні ІТ-університету – ІТ СТЕП Університет та освітнього центру IT Step Academy

Реалізація такого проекту є дуже актуальною для міста, адже ІТ у Львові стрімко розвивається, кількість компаній зростає, відповідно ринок потребує ІТ-спеціалістів з якісною освітою.

За проектом кампусу у класах та навчальних лабораторіях зможуть навчатись близько 1000 студентів та учнів. Майбутній ІТ-комплекс буде містити:

  • навчальні класи, аудиторії
  • інноваційні лабораторії
  • конференц-зали
  • студентські коворкінги
  • спортзал
  • їдальню
  • паркінг

Крім того ІТ-комплекс стане  місцем зустрічей активної ІТ-спільноти міста та України, тут планують проводити конференції, форуми, хакатони.

ІТ-комплекс планують побудувати на базі існуючих IT STEP Academy та ІТ СТЕП Університет. Розташований він буде  на вулиці Малиновій, що дасть змогу легко дістатись до нього з центру міста.

Шалені 90-ті: перші кроки в ІТ у Львові

В університеті було започатковано проект "Шалені 90-ті: перші кроки в ІТ у Львові". В рамках проекту, запрошені засновники найбільших ІТ-компаній Львова ділились своїми досвідом, історією заснування компанії та секретами зі студентами університету.

Саме у Львові у далекому 1993 році була заснована одна з найбільших ІТ-компаній –  SoftServe, друга за кількістю працівників в Україні. Тоді, над першим проектом в орендованій однокімнатній квартирі працювало лише кілька людей, а зараз компанія має штаб-квартири у Техасі, Лондоні, Амстердамі, Софії, Вроцлаві та Стокгольмі.

Запрошений Тарас Кицмей, розповів про:

  • любов до точних наук ще зі школи, командну роботу, важливість знання англійської, про “комсомольське” дозвілля молоді тих років
  • вплив появи комп’ютерів на життя та становлення компанії
  • як заводи та університети ставали осередком зародження ІТ
  • перші інвестиції, конкурентів та заробітки
  • вплив прийняття  незалежності України на розвиток галузі
  • цінності і мотивація у 90-х, що впливали на розвиток ІТ.

В рамках проекту «Шалені 90-ті: перші кроки ІТ у Львові». 15 лютого  2019року відбулася зустріч із засновником ІТ-компанії ELEKS Олексієм Скрипником.

Олексій Скрипник розповів про:

  • непрості виклики у 90-х, які привели до успіху компанії;
  • впровадження проектного підходу без знань та досвіду;
  • значення самоосвіти у житті бізнесмена;
  • на чому почала заробляти компанія;
  • як виглядала перша стратегія розвитку бізнесу;
  • перші успішні проекти та перші провали;
  • співпрацю з іноземними замовниками;
  • конкуренція на ринку у 90-х.

Нова специалізація – Digital-дизайн з Voronin Design Studio

7 травня 2019 року в ІТ СТЕП Університеті відбулася презентація спеціалізації Digital-дизайн, розробленої спільно з Voronin Design Studio.

Вже з вересня 2019 року студенти університету розпочали вивчати:

  • UI\UX дизайн,
  • Основи цифрової графіки,
  • Адаптивний веб-дизайн,
  • Дизайн мобільних додатків,
  • Комерційна ілюстрація,
  • Motion та 3D дизайн.

Як і зазвичай, студенти набуватимуть професійних навиків під керівництвом лише провідних, практикуючих фахівців, зокрема із Voronin Design Studio, Inkration Studio та Gameloft.

Керівником напряму підготовки є засновник та CEO Voronin Design Studio Микола Воронін – один з найвідоміших дизайнерів Західної України з бекграундом роботи у міжнародних компаніях. За його безпосередньої участі виконано значну кількість проривних проектів, які стали резонансними у сфері digital-дизайну.


Підписання угоди про співпрацю з ІТ - компаніями 

Ми з радістю констатуємо, що дворічна плідна кооперація між ІТ СТЕП Університетом та найбільшою ІТ компанією України EPAM, знайшла своє логічне продовження у підписанні офіційного договору про співпрацю.

ІТ СТЕП Університет став членом спільноти Львівський ІТ кластер.

Університет підписав партнерський договір з компанією  ELEKS. В першу чергу, це звісно - практика, отримана ще під час навчання. Різноманітні кемпи, стажування, залученість у реальні проекти - все це відкриває студентам можливість отримати класне CV ще до закінчення навчання.

Компанія SoftServe та ІТ СТЕП Університет продовжують співпрацю та домовилися про підписання рамкової угоди про реалізацію дуальної освіти. Студенти матимуть змогу здобути практичні знання у компанії, працюючи над реальними проектами у команді досвідчених ІТ-спеціалістів, а частину теоретичних знань здобуватимуть в стінах університету.

Компанія Ubraine та ІТ СТЕП Унівеситет не лише розпочали співпрацю, а й запустили курс по вивченю low-code на основі елементів дуальної освіти. Отже, тепер студети мають змогу вивчати нову для себе технологію пліч-о-пліч з досвідченими практиками у компанії.


ІТ СТЕП Університет увійшов у першу п'ятірку закладів вищої освіти за конкурсними балами абітурієнтів  (згідно рейтингу DOU.UA)

Навчальний рік 2019-2020 розпочався з приємної новини: ІТ СТЕП Університет зайняв 5 місце серед закладів вищої освіти України за найвищими загальними середніми конкурсними балами абітурієнтів, згідно рейтингу складеного DOU.ua. Це чималий результат! Радіємо та пишаємося нашими першокурсниками!

Нова концепція реалізації проектних робіт в ІТ СТЕП Університеті

Мета проектних робіт в університеті - доповнити аудиторний компонент (лекції, лабораторні, практичні) і перевести набуті знання в площину практичного застосування, та відповідно - сформувати навички самостійної роботи та командної взаємодії, удосконалення комунікаційних здібностей, набуття досвіду презентації себе і результатів роботи у групі. А також засвоєння інших (зазвичай нових для себе) процесів та технологій, пов’язаних з проектуванням, розробкою, тестуванням програмного забезпечення зокрема та інформаційних/цифрових продуктів загалом.

Саме така реалізація проектних робіт дозволяє університету забезпечити високоякісну підготовку ІТ-фахівців, конкурентних на сучасному ринку праці.

Освітня модель Major&Minor в ІТ СТЕП Університеті

В рамках освітньої програми в ІТ СТЕП Університеті у 2020 році розпочато реалізацію освітньої моделі Major&Minor. Така модель передбачає навчання студентів за основною (major) спеціальністю (у нашому випадку це “Комп'ютерні науки”) та додатковою спеціальністю (minor), як правило, з іншої галузі знань. Студентам запропонувано на вибір наступні minor-спеціальності: менеджмент, економіка та маркетинг і продажі. Тобто студенти вивчають певний набір дисциплін за спеціальністю “Комп'ютерні науки” та додатково дисципліни з галузі певної minor-спеціальності. Модель Major&Minor формує у студентів міждисциплінарні компетентності і розширює можливості студентів, які прагнуть реалізувати себе на стику спеціальностей. Наприклад, ІТ і менеджмент, ІТ і економіка, ІТ і фінанси, цифровий маркетинг тощо. 


Професора ІТ СТЕП Університету обрано членом галузевої експертної ради НАЗЯВО

За підсумками конкурсу професора ІТ СТЕП Університету Тараса Рака обрано членом ГЕР 12 Інформаційні технології Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

НАЗЯВО є постійно діючим колегіальним органом, уповноваженим на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти України.

Детальніше про конкурс ГЕР читайте за посиланням.


ІТ СТЕП Університет ініціює освітню конференцію  “Планета Business Analysis. Всесвіт ІТ”

За підтримки Львівська обласна державна адміністрація та компанії EPAM Ukraine в університеті було проведено освітню конференцію для старшокласників та їх батьків “Планета Business Analysis. Всесвіт ІТ”.

На конференцію були запрошені топові спікери, які допомогли зрозуміти проблематику сфери Бізнес-аналізу в ІТ, а також була проведена авторська гра, тривалістю 4 години, від заступника міністра освіти і науки України та бізнес-аналітика Артура Селецького.  


Тиждень ІТ-компаній в ІТ СТЕП Університеті

Вже традиційно для студентів університету проводяться знайомства із ІТ-компаніями Львова у форматі зустрічей з її представниками та працівниками.   

Для студентів уже проведено зустрічі із представниками компанії EPAM у рамках події "Тиждень Епаму". Спікери - представники різних напрямів ІТ-сфери ділилися з студентами особливостями кожного спрямування, перевагами та перспективами.

Тиждень компанії ELEKS в ІТ СТЕП Університеті залишив яскраві враження від компанії та дав можливість студентам отримати:

  • реальне розуміння робочих процесів та перспектив працевлаштування
  • знайомство з цінностями компанії та лідерами своєї галузі.
  • і звісно, фан та мотивацію для досягнення вершин

Уже найближчим часом студенти зустрінуться із представниками компанії SoftServe у рамках події SoftServe Days in IT Step University


Студенти ІТ СТЕП Університету - лауреати премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради

Премія призначається студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу.

Лауреати премії-студенти ІТ СТЕП Університету у 2020 році:

  • БогданБорисей- 1 місце, премія в розмірі 13 000 грн (серед 12 лауреатів),
  • Катерина Гавриш, Богдан Недоступ та Семен Оскерко - 2 місце, премія у розмірі 6 500 грн (серед 27 лауреатів).

Конкурсні проекти наших студентів:

Smart Door Bell - проект для простішого та безпечнішого управлінням доступу до приміщень. Передбачає використання системи розпізнавання облич або жестів, що майже унеможливлює потрапляння туди небажаних осіб через відсутність ключів, перепусток тощо. До того ж, система передбачає створення тимчасових перепусток для певних осіб у вигляді QR-кодів з обмеженим часом дії, а також виявлення фальшивих спроб (наприклад використання фотографії обличчя замість реального). Також для керування та конфігурування системи використовується зрозумілий бот для Telegram.

StepHub- проект для полегшення комунікації між особами одного навчального закладу під час вирішення особистих або організаційних питань. Інноваційність цього проекту полягає у створенні нового виду комунікації між студентами - анонімне розміщення оголошень, котрі не порушують професійні та особисті питання та стосуються виключно самих студентів та їх освіти.

Соціальний проект з Домом Франка. Ідеєю проекту є розробка 3D-моделей музейних експонатів, з метою збереження історичної спадщини та створення можливості ознайомлення з нею незрячих людей. Тепер у Домі Франка можна побачити та відчути на дотик 3D-моделі музейних експонатів.

Лауреати премії-студенти ІТ СТЕП Університету у 2021 році:

  • Варениця Андрій (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Геник Маріанна (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Кагітін Іван (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Кравченко Олександр (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Кучеренко Кирило (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Мосійчук Владислав (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Повстенко Віталій (премія у розмірі 6 000 грн)
  • Чернявський Микола (премія у розмірі 6 000 грн)


Студент ІТ СТЕП Університету пройшов національний відбір конкурсу стартапів Big Idea Challenge

За можливість реалізації власної ідеї від Британської ради побореться студент четвертого курсу ІТ СТЕП Університету Семен Оскерко. Проект “Obmin”, розроблений Семеном Оскерком, пройшов національний відбір у конкурсі Big Idea Challenge і серед 90 учасників став одним з найкращих! 

Міжнародна співпарця 

Міжнародна співпраця, програми обміну чи стажувань за кордоном для студентів та викладачів - це те, чим оперує кожен ЗВО. Марта Зварич, керівник спеціалізації "Цифрова економіка" в ІТ СТЕП Університеті і за сумісництвом - ментор програми міжнародної співпраці шукає цікаві можливості, допомагає аплікуватись студентам і супроводжує весь цей довготривалий процес. 

Під пильним менторством Марти Зварич студенти університету у вересні 2021 року отримали стипендію уряду Литви на семестрове навчання, а саме:

  • Борисей Богдан - Вільнюський університет (м. Вільнюс, Литва)
  • Гринак Максим - Вільнюський університет (м. Вільнюс, Литва)
  • Краснянська Аліна - Литовський бізнес університет прикладних наук (м. Клайпеда, Литва)

Влітку цього року Університет підписав договір з Вроцлавською Політехнікою, в рамках якого наш студент, Торенко Ілля, поїхав туди на навчання за програмою семестрового обміну.


Дуальна освіта

SoftServeSigma Software Group та ELEKS - лідери українського ІТ-ринку, вже у вересні 2022 року відкриють свої двері студентам ІТ СТЕП Університету!

Постійно розвиватись та йти в ногу з розвитком ІТ-індустрії - чи не основне завдання ІТ СТЕП Університету, яке нам вдається реалізувати лише в постійній співпраці з компаніями-партнерами.

І логічним продовженням наших кращих напрацювань стає реалізація проєкту дуальної освіти! Це реальна можливість для студента успішно поєднувати навчання та роботу в компанії.

Але робити щось за вже наявними стандартами точно не в нашому стилі, тому і реалізація проєкту дуального навчання у нас теж буде особлива! Зустрічайте інноваційний підхід у сфері дуальної освіти, де акцент стоїть на індивідуальності студента, його власному виборі та комфортних умовах дуального навчання.

Дуальна освіта - це працювати навчаючись!

Якщо говорити простими словами, то студент під час навчання в університеті отримує частину практичних знань вже безпосередньо працюючи або стажуючись у ТОП-компаніях


Випускники ІТ СТЕП Університету

Випуск ІТ СТЕП Університету 2021 відбувся у неймовірній атмосфері, де випускники отримали шалену порцію мотивації та підтримки від представників влади та ІТ-індустрії міста: Олександра Мокій, Galyna Datsiv , Oleg NovosadAndriy Moskalenko, Марти Романяк, Тараса Кицмея та Дмитра Корчевського. І особливою гордістю для всієї команди ІТ СТЕП Університету є той факт, що 100% випускників працевлаштовані за спеціаліьністю.

Тішимося досягненнями ІТ СТЕП Університету та пишаємося нашими студентами, працівниками та викладачами. В передчутті нових значущих  подій, перемог та звершень...