Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вступ на бакалаврат

Тривалість навчання: 4 академічних роки

Форма навчання: денна та заочна


Умови вступу на бакалаврат:

- для вступу на основі повної загальної середньої освіти – у формі національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання, або індивідуальної усної співбесіди в передбачених Правилами прийому випадках;

 

Національний мультипредметний тест: обов'язкові предмети - українська мова, математика, третій предмет - на вибір.

Мінімальний прохідний бал: 130 балів.

Вимоги до мотиваційного листа


- для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра - у формі національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання або індивідуальної усної співбесіди в передбачених Правилами прийому випадках.

Програма співбесіди з математики

Програма співбесіди з української мови

Програма співбесіди з іноземної мови

Спеціальними умовами участі у конкурсному відборі під час вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти є:

- зарахування на підставі позитивної оцінки індивідуальної усної співбесіди;
- участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди замість національного мультипредметного тесту.


Спеціальними умовами щодо участі в конкурсному відборі під час вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра є:

- участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди замість національного мультипредметного тесту.

 

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра: 

Етапи вступної кампанії

Денна та заочна форми навчання

Початок реєстраціїелектронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів 01 липня
Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (співбесідах) 

03 липня - 18.00 25 липня

Реєстрація заяв вступників

19 липня - 18:00 31 липня

Терміни проведення вступних випробувань (співбесід) 07 липня - 31 липня
Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих, здійснюється не раніше

09 серпня

Терміни виконання вимог до зарахування, не пізніше

18.00 14 серпня

Терміни зарахування вступників, не пізніше

16 серпня