IT STEP University

Вступ на бакалаврат

Як подати заяву на вступ в ІТ СТЕП Університет? (ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ)

Інструкція з реєстрації електронних кабінетів вступників

Умови вступу на бакалаврат:

Для вступу на перший курс бакалаврату у 2021 році  на основі повної загальної середньої освіти потрібні сертифікати ЗНО з таких предметів:

1)українська мова. Також абітурієнти зможуть використати результати тестувань з української мови та літератури 2018-2020 років.;

2) математика;

3) історія України або іноземна мова (англійська; французька; німецька; іспанська), або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

Мінімальний прохідний бал з кожного предмету 125 (не менше).

Для випускників коледжів та технікумів умови вступу на бакалаврську програму наступні:

Результати вступного випробування оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів.

Примітка. Згідно Додатку 4 п.3 до “Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році” замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови можуть використовуватися результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Вартість навчання для студентів набору 2021 р.

Денна форма навчання (4 роки) – 78 000 гривень/рік

Заочна форма навчання (4 роки) – 68 000 гривень/рік

Денна форма навчання (3 роки) – 84 000 гривень/рік*

*Опція 3-річного бакалаврату доступна випускникам системи профільної підготовки Комп’ютерної академії «ШАГ» та\або програми доуніверситетської підготовки ПЗВО «ІТ СТЕП Університет», які успішно виконали навчальну програму і здобули відповідні дипломи.

Знижка

-10% на частину оплати навчання в університеті терміном не більше 1 року доступна випускникам системи профільної підготовки Комп’ютерної академії «ШАГ» та\або програми доуніверситетської підготовки ПЗВО «ІТ СТЕП Університет», які успішно виконали навчальну програму і здобули відповідні дипломи.

Оплата за навчання може проводитися одноразово (до початку навчання), двічі на рік (до початку кожного семестру).

З 1 липня 2021 року розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників. Перед подачею заяви в електронній формі до закладу вищої освіти, вступнику необхідно створити особистий електронний кабінет на сторінці: https://ez.osvitavsim.org.ua/. Сайт функціонуватиме з 01 липня.

Заяви на навчання на бакалаврській програмі на базі повної загальної середньої освіти (зокрема випускники 11 класів) подаються з 14 – 23 липня 2021 року (14 – 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів).

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто такі документи:

• Заява
  • Паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків (для укладання договору)
  • Документ, що посвідчує особу абітурієнта (паспорт та РНОКПП)
  • Документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (атестат або свідоцтво про загальну середню освіту та додаток до нього)
  • Сертифікати ЗНО: 1) перший предмет – українська мова; 2) другий предмет – математика; 3) третій предмет (на вибір вступника) – історія України або іноземна мова (англійська; французька; німецька; іспанська), або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
  • Військово-обліковий документ для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством)
  • Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів, на участь у конкурсі за іспитами при вступі на здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра (за наявності)
  • Диплом про закінчення програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету / Диплом Комп’ютерної Академії «ШАГ» (при наявності)