Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студентське життя

Студентське самоврядування

Положення про студентське самоврядування


Студентське життя

Студентське життя - це не лише сесії, заліки, екзамени та недоспані ночі!

Студенти ІТ СТЕП Університету ще й під час навчання подорожують! Адже навчально-ознайомчі поїздки - це можливість побачити світ, попрактикувати свої знання з іноземної мови та чудово провести час з однодумцями!


 

А ще студентство не залишається осторонь допомоги та благадійності. Щорічно бере участь в акції "Миколай про тебе не забуде" та здійснює мрії діток зі складними життєвими обставинами.

А поміж насичені навчанням дні студенти навіть встигають волонтерити у ІТ-компаніях!

Волонтерство у компанії ЕЛЕКС:

Цьогоріч адміністрація разом зі студентами започаткувала чудову традицію - висадку дерева з кожним новим набором. Так ми зможемо допомогти місту озеленитись та зменшити викиди СО2 в атмосферу!