Мета наукової та інноваційної діяльності:
Вирішення актуальних наукових та інноваційних проблем в галузі ІТ та забезпечення впровадження отриманих результатів з метою підвищення якості освітнього процесу, отримання прибутків та входження університету до числа провідних університетів в галузі ІТ.
Направленість наукової та інноваційної діяльності:
- Формування тематики досліджень відповідно до актуальних напрямів розвитку фундаментальної та прикладної науки, а також ефективного соціально-економічного розвитку України. Сприяння формуванню та розвитку наукових шкіл, створенню науково-дослідницьких центрів і лабораторій.
- Створення та впровадження нових методів, засобів та технологій в галузях комп’ютерних наук та інженерії, штучного інтелекту, захисту інформації, фінансів, банківської справи, менеджменту та цифрового маркетингу.
Сфери наукової та інноваційної діяльності:
- Міжнародна наукова співпраця: участь в міжурядових угодах та програмах наукового співробітництва з світовими науковими центрами, міжнародними організаціями, фондами, програмами і проектами, зокрема Horizon Europa, Digital Europa, COST – European Cooperation in Science and Technology, Creative Europe (CREA), Frontex Research Grants Programme, Innovation Fund, DTTI, CORDIS, DAAD, Humboldt Research Fellowship, AIIA.
- Наукова кооперація з підприємствами галузі ІТ, університетами та підрозділами НАН України: спільні наукові лабораторії та наукові групи, господарські договори, проведення спільних наукових конференцій та семінарів тощо.
- Тісна співпраця з партнерами: SoftServe, ELEKS, Sigma Software, Avenga, Ubos, Epam, Lviv IT Cluster, JetSoftPro, Infineon, Суспільна Академія Наук (Польща), Lithuania Business University of Applied Sciences (Литва), Vilnius University (Литва), Politechnika Wrocławska (Польща), Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie (Польща), Львівська міська рада, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».
- Наукова та інноваційна діяльність студентів: участь студентів у виконанні наукових тем, у міжнародних наукових програмах, таких як DAAD, Програма Марії Кюрі, Вишеградська угода, тощо.
- Проведення наукових заходів: днів науки, наукових конференцій та семінарів.
- Підготовка наукових кадрів: відкриття аспірантури та докторантури, профільне стажування в провідних наукових та навчальних закладах та фірмах.
- Створення мережі інноваційних структур: наукового центру, наукових лабораторій, творчих колективів, стартапів тощо.