м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а
IT STEP University
IT STEP University

Адміністрація, викладачі

Гнатик Максим

Гнатик Максим

Викладач ІТ СТЕП Університету

Закінчив Стрийське вище художнє професійне училище та Львівську національну академію мистецтв. Співзасновник студії цифрової ілюстрації М81.

Випускник Школи бізнесу від Нової пошти, освітніх програм від British council, PPV Knowledge Network та ЄБРР в сфері креативних індустрій та бізнесу в Україні. Бере участь у розвитку сучасної креативної молоді в Україні.
Митець, спортсмен, стоїк.  

Лях Анна

Лях Анна

Викладач ІТ СТЕП Університету

Освіта:
ЛНАУ. Економічний факультет. Бухгалтерський облік та аудит.
МАУП. Практична психологія.

Професійний досвід:  

2021р.-    BJet - BDM Business development manager
2020р.-2021р IT Компанія Luxinten PMO
2019р.-2020р. IT Компанія Pindify - Project Manager
2015р.-2019р. Tickets Travel Network - Chief Development Officer
2013р.-2015р   TICKETS.UA LLC -  Deputy Chief Development Officer
2011р.-2013р. Avialine LLC - Head of B2B Development Department

Знання методологій керування проектами:  Agile (Scrum, Kanban, SAFE, Spotify, Lean),  Waterfall,  DDD (Design Driven Development), TDD (Test Driven Development)

Коротко про себе:
- Впровадження гнучких методологій;
- Визначення цілей компанії та стратегій для їх досягнення;
- Впровадження та побудова мотиваційних схем;
- Фасилітація та персональний підхід в роботі.

Химич Оксана

Химич Оксана

Викладач ІТ СТЕП Університету

У 2007 році закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Фінанси». У 2013 році захистила дисертацію на тему «Планування та регулювання інвестиційної діяльності на мезорівні». У 2020 році отримала звання доцента.

Стаж науково-педагогічної роботи у вищих навчальних закладах більше 12 років.

Більше трьох років читає дисципліну «Технології розробки стартапів».
Підвищувала педагогічну майстерність тапрофесійний рівень стажуванням у Жешувському університеті (Польща, 2018 р.) та в Кінгстонському університеті (Велика Британія, 2020 р.).

У 2020 році стала тренером програми «Creative Spark» (British Council) .

У 2017 р. перемогла у конкурсі «Кращий науковець 2016р.» (ІАПО НУ «Львівська політехніка»).

У 2016 р. стала лауреатом обласної премії талановитих молодих учених і спеціалістів від Львівської обласної державної адміністрації за значні досягнення в галузі науки.

Співвиконавець гранту разом з ГО  «ТЕХ СТАРТАП СКУЛ» від Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради соціально-культурного проекту, а саме: «My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроIT» (2018 р.).

Співвиконавець гранту на реалізацію проекту «Подолання міжрегіональних відмінностей» рамках Програми національних обмінів  (Програма  національних обмінів фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США) (2017 р.).

Має 71 публікацію, з них 58 наукових та 13 навчально-методичного характеру, у тому числі 24 наукових праць, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Наукові інтереси: стартапи, маркетинг, інвестиції.

 

Дейнеко Анастасія

Дейнеко Анастасія

Викладач ІТ СТЕП Університету

У 2011 році закінчила Харківський національний університет радіоелектроніки ХНУРЕ за спеціальністю «Інтелектуальні системи прийняття рішень».

У 2011 році вступила до аспірантури Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Системи та засоби штучного інтелекту”. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Адаптивне навчання еволюційних нейро-фаззі систем з ядерними функціями активації в задачах інтелектуального аналізу даних».

Має більше ніж 40 наукових праць, з яких 16 робіт проіндексовано в міжнародних наукометричних базах Scopus (h-індекс 4) та Web of Science.

Наукові інтереси: гібридні системи обчислювального інтелекту, глибинні нейронні мережі, розпізнавання образів.

Є співорганізатором олімпіади зі спортивного програмування та хакатону по розробці систем пов’язаних з обчислювальним інтелектом.

Scopus ID: 56940612600

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56940612600

Дульнявка Леся

Дульнявка Леся

Викладач ІТ СТЕП Університету

"Працюю в сфері ІТ з 2010 року, з них 9 років як QA. Періодично відвідую цікаві професійні курси. Більшу частину мого часу, окрім роботи в компанії ELEKS, займає навчання колег та студентів. Дуже важливо подавати для студентів не тільки чітку та зрозумілу інформацію, а ще й створювати цікаву атмосферу, де на прикладах з власного досвіду можна розглядати різні теми, ситуації та проблеми."

Штангрет Андрій

Штангрет Андрій

Викладач ІТ СТЕП Унівеситету

У 1999 році закінчив Українську академію друкарства за спеціальністю «Економіка підприємства». У 2006 році присвоєно учене звання доцента рішенням Атестаційної колегії МОНУ. У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Методологія управління економічною безпекою підприємств авіаційної галузі на принципах економіки знань». Учене звання професора кафедри обліку і аудиту у видавничо-поліграфічному комплексі присвоєно рішенням Атестаційної колегії МОНУ від 16 травня 2014 р.

Має 220 публікації, з них 153 – наукових (у т.ч. 20 монографій та 105 наукових статей у фах. виданнях України) та 40 – навчально-методичного характеру (у т.ч. автор та співавтор 4 підручників та 16 навчальних посібників з грифом МОН).

Наукові інтереси: економічна безпека підприємства, антикризове управління, економіка знань, маркетинг.