Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Обмін студентами

Програма обміну в університеті Торонто

Студент ІТ СТЕП Університету Богдан Борисей пройшов відбір на навчання за програмою в університет Торонто. 

Програма обміну передбачає літнє навчання та роботу над проєктом, у тій області, яку обрав сам студент. Ця програма не передбачає чітких дедлайнів чи оцінок — це все для отримання досвіду і набору додаткових знань. Університет Торонто - є великим університетом, який має немало проєктів за своїми межами над якими працюють і студенти, і професори. 
 

Щоб пройти відбір на програму обміну студент виконав наступні етапи відбору:

  • Письмово-документальний: подача резюме, оцінок з університету, рекомендаційного листа та короткого опису своїх досягнень
  • Запрошення на інтерв’ю, яке проводили інші студенти університету (переважно магістри й вище).

Мета інтерв’ю — безпосереднє спілкування зі студентом, визначення вподобань.

Студент увійшов у 30 обраних.

Переваги такого обміну:

покращення навичок англійської мови

можливість поглянути на IT та навчання з точки зору закордонних компаній

нові зв’язки, як з українцями (сама програма лише для українців), так і з канадцями

Вкотре переконуємось, що наші студенти — свідомі, успішні та вмотивовані! За ними майбутнє!  А Богдану бажаємо подальших перемог і з нетерпінням чекаємо на його повернення!