Вступ до магістратури

Умови вступу:

• Наявність ступеня бакалавра, магістра або ОКР спеціаліста.
  • Знання та навички програмування на будь-якій мові загального призначення.
  • Знання лінійної алгебри, теорії ймовірності та статистики.
  • Рекомендуємо поєднувати навчання з роботою у компанії за спеціальністю.

Тривалість навчання – 1,5 академічних роки (3 семестри, з вересня 2023 по грудень 2024 року). Форма навчання – денна (очна).

Вступні іспити:

• єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови (рекомендована мова – англійська);

• фаховий іспит (письмова і усна частини, мотиваційний лист).

Програма фахового іспиту

Програма співбесіди

Розклад консультацій та вступних випробувань для вступу до ПЗВО «ІТ СТЕП Університет»

на освітню програму підготовки МАГІСТРА

«Прикладні комп’ютерні науки»

Назва Дата Час Місце
1. Фахове вступне випробування
(консультація)
09.08  10.00 ауд. 415
2. Фахове вступне випробування
(іспит)
10.08 10.00 ауд. 415
3. Фахове вступне випробування
(іспит)
11.08 10.00 ауд. 415

Результати вступних випробувань

Результати вступного випробування у формі співбесіди

Результати фахового вступного іспиту

Основні етапи вступної кампанії

Реєстрація в ЗВО для складання ЄВІ

травень

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

01 липня

Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях

липень

Вступні випробування

31 липня – 18:00 14 серпня

Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборі

31 липня – 18:00 21 серпня

Оприлюднення рейтингового списку

30 серпня

Терміни виконання вимог до зарахування, не пізніше

Терміни зарахування вступників, не пізніше

Календар ЄВІ (визначається МОН України)

Основний період

Додатковий період

Реєстрація в ЗВО

08.05 – 31.05

12.07 – 14.07

Подання заявок для участі у відповідній сесії тестування, у разі пропуску попередньої сесії

впродовж трьох робочих днів з дня проведення основної сесії, у якій учасник мав брати участь

Повідомлення учасників про час і місце складання тестів

до 16.06

до 31.07

Проведення тестування (за окремим графіком)

26.06 – 18.07

04.08 – 14.08

Оголошення результатів тестування (за окремим графіком)

до 24.07

до 18.08

Військово-облікові документи вступника

У 2023 році прийом на навчання до ПЗВО «ІТ СТЕП Університет» на магістерську програму чоловіків здійснюємо лише після пред’явлення ними оригіналу одного з таких військово-облікових документів:

• посвідчення про приписку до призовної дільниці (можуть подавати вступники не старші 27 років);

• військовий квиток;

• тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Перелічені документи мають містити відмітку (штамп/печатку) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), де вступник перебуває/перебував на військовому обліку. У документі має бути відмітка саме органу з назвою «ТЦК та СП», не «військовий комісаріат / військкомат».

У разі відсутності у вступника військово-облікового документа або наявності документа без актуальної відмітки ТЦК та СП, Приймальна комісія ПЗВО «ІТ СТЕП Університет» не вправі допустити такого вступника до конкурсного відбору студентів на навчання в ПЗВО «ІТ СТЕП Університет».