Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Посвята першокурсників ІТ СТЕП Університету 2020

Посвята першокурсників ІТ СТЕП Університету 2020

14 вересня 2020 року відбувся урочистий захід посвяти першокурсників ІТ СТЕП Університету.

 

Традиційно на урочистість, окрім нових студентів, ми запросили гостей: представників влади, IT-індустрії. Батьки та викладачі цьогоріч долучилися у режимі онлайн.

Гасло цьогорічної посвяти студентів — «IT`S YOUR TIME». Чому обрали такий меседж було висвітлено спікерами під час привітань та настанов.

 

Зустріч розпочали першокурсники Задолинна Ольга та Синейко Володимир. Вони першими цього року подали документи для вступу в університет. Окрім того, Володимир є випускником програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету:

Ольга Задолинна: “ Я дуже рада, що стала студенткою ІТ СТЕП Університету, адже це була моя ціль останні півроку. ІТ СТЕП Університет - це сучасність, розвиток, нові можливості для кожного з нас і я впевнена, що по закінченню, кожен з нас стане справжнім професіоналом своєї справи”.

Синейко Володимир: “Я себе вважаю “ветераном ІТ СТЕП” :) , оскільки розпочинав з академії, далі продовжив навчання на доуніверситетській підготовці IT СТЕП Університету. Чекав, коли настане той день, аби подати заявку на прийом. Тут очевидно, що я не сумнівався, куди саме буду вступати”.

 

Ректор ІТ СТЕП Університету Віктор Волошин звернувся до першокурсників з вітальним словом :

“Хочу сьогодні побажати, перш за все - мрійте, мрійте і мрії збуваються. Я вам хочу побажати сьогодні бути відкритими до спілкування, адже під час навчання в університеті, напевно одне з найбільшого, що ви можете досягнути - це мати тих друзів, з якими ви, з часом, будете радитися, будете йти впродовж усього свого життя. Я вам бажаю навчитися тут формувати рішення, а на сьогоднішній день ми маємо дуже багато нестандартних ситуацій і ці рішення мають бути надзвичайно ефективні.  Бажаю успіхів, щасливої дороги!

Свої дружні настанови щодо можливостей, які відкриваються у кооперації університету та ІТ-індустрії, висловив Степан Веселовський, виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”. 

Ви повинні постійно бігти, тому що світ змінюється дуже швидко. Якщо ви не біжите, якщо ви не працюєте над собою, то ви залишаєтесь позаду і немає нікому пожалітись”. Далі Степан Веселовський наголосив про важливість здобування міжнародного контексту і додав декілька суттєвих порад: “Не бійтеся помилок! “Косяки” - це синяки на тілі, які нам нагадують про те що ми зробили щось не так, це наш досвід, тому , друзі, не бійтеся косячити. Пробуйте, робіть проекти, проекти з командою, робіть нові проекти, падайте і піднімайтеся”.

“Завжди старайтеся шукати собі менторів, не просто викладачів, тому що не кожен викладач може бути для вас ментором. І це набагато ефективніше працює, будуйте відносини. Я бажаю вам всього найкращого, будьте професіоналами!"

 

З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся по відеозв'язку Ярослав Любінець - TOP-партнер IT Степ Університету, голова ради директорів компанії SoftServe. Він дав важливі настанови для першокурсників: 

Дорогі студенти, викладачі, батьки прийміть мої щирі привітанні в цей важливий день у вашому житті. Я зараз хочу звернутись насамперед до першокурсників. Ви тільки що зробили особливий крок в своєму житті, ви вступили в світ ІТ. І навіть якщо ви ще невпевнені, що ви хочете робити в житті, чим хочете займатися, будьте певні в ІТ ви знайдете можливість відкрити свої найрізноманітніші таланти та здібності. А зараз пам'ятайте, що університет створює для вас середовище, допомагає здобувати знання, але ваш успіх, у ваших руках, тому буквально з першого дня проявіть  проактивність, наполегливість, сфокусованість в здобуванні знань, вмінні працювати в команді як з своїми товаришами, так і з викладачами. Я хочу побажати вам прекрасних моментів в студентському житті, швидкого прогресу, професійного розвитку та майбутніх успіхів в ІТ!” - побажав Ярослав Любінець.

 

Серед першокурсників ІТ СТЕП Університету є випускники програми доуніверситетської підготовки. ІТ СТЕП Університет активно розвиває даний напрям підготовки, який розроблений спеціально для учнів 9-11 класів. Метою навчальної програми доуніверситетської підготовки є формування базових професійних навичок в ІТ-сфері та особистий розвиток, так звані софтскіли. Студенти вчаться критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширюють загальний світогляд.

Також серед шановних гостей був представлений Сергій Щербак - голова Львівського РД Юніту, EPAM:

Дуже приємно вас вітати з такою важливою подією у вашому житті, як перший крок. Ви зараз в одному з найкращих університетів України по підготовці айтішників, по підготовці тих людей, які далі будуть формувати потенціал нашої країни на світовому ринку.  Це ви - майбутні фахівці, це ви - майбутні люди, які будуть презентувати нас у світі” .

 

З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся по відеозв'язку також заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко:

“Я маю велику честь, привітати вас з початком навчального року. Початок - це завжди можливість, можливість створити щось нове, поставити високу амбітну ціль. Тому бажаю щоб у вас такі цілі у такому амбітному виші були, щоб ви їх творили. Пам'ятайте, що біля вас є хороші потужні викладачі, які мають дуже цікавий досвід, тому дуже вам раджу використовувати їх по максимому.  Проведіть цей час у здобутті знань, із знайомствами, в хорошому настрою і добрій, хорошій атмосфері. Успішного вам навчального року. З початком!“ 

 

Також з вітальним словом до студентів виступив Микола Воронін - керівник напряму Digital дизайн та викладач ІТ СТЕП Університету, засновник та арт-директор Voronin Design Studio, який відмітив важливі аспекти слогана події.

“Стосовно слогану, звісно я вам скажу, що це саме ваш час будувати себе, це вас час розвиватися, це ваш час навчатися. Ми разом з нашою командою зробимо все, щоб ваші знання були найкращі, техніки найактуальніші, і максимально багато практик, стажування в різноманітних ІТ-компаніях, студіях і тд. Тому зі всією радістю вітаю вас, вітаю вас в ІТ сфері, вітаю вас на першому курсі, і нехай все буде “Wow!” - звернувся до студентів Микола Воронін.

 

На завершення урочистої частини Посвяти студентів ректор ІТ СТЕП Університету подякував гостям за кооперацію та звернувся до студентів:

Я бажаю вам сьогодні зробити собі ті обіцянки, через які ви можете пройти і з часом прозвітуватися перед собою, а все це ви зможете зробити у ІТ СТЕП Університеті. Я вам бажаю разом з нами будувати цей університет, тому що ви маєте стати повноцінною складовою. Я вам бажаю повноцінно нести звання студента ІТ СТЕП Університеті, а з часом з ще більшою гордістю нести звання випускника ІТ СТЕП Університеті. Дякую всім!

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас.