Дуальна освіта

А ми продовжуємо розповідати про можливості дуальної освіти в ІТ СТЕП Університет.

Обираючи навчання в університеті за дуальною формою освіти, ви вже з третього курсу більшість часу будете стажуватися у провідних компаніях, таких як SoftServe, Sigma Software Group та ELEKS над реальними проектами під керівництвом досвідчених ІТ-спеціалістів, водночас маючи 4-5 пар на тиждень безпосередньо в університеті. І це у зручний час, раціонально балансуючи між активностями в університеті та стажуванням у компанії!

Такий формат навчання дає багато переваг для студента.

Адже лише побувавши на реальному проекті можна:

?зрозуміти роботу ІТ-шника зі середини та адаптуватись до умов праці та ринку;

?в реальних умовах відпрацювати роботу у команді, де більшість процесів пов'язані. Ну і відчути при цьому відповідальність за свою частку роботи;

?зрозуміти чи обраний напрям справді те, з чим хочеться пов'язати своє життя.

І це все будучи студентом!

?Детальну інформацію ви можете отримати зареєструвавшись на зустріч з ректором, аби дізнатися все першими!

Реєстрація за посиланням ? https://bit.ly/3JRLkO6