Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

II студентська науково-практична конференція “Прикладні комп’ютерні науки”

27-28 квітня в ІТ СТЕП Університеті відбулася II студентська науково-практична конференція “Прикладні комп’ютерні науки”, тож ми вже готові поділитися з вами враженнями!

Студентська науково-практична конференція — чудова можливість для студентів попрактикуватися у презентуванні своєї наукової роботи, обговорити з колегами певні дискусійні питання та почути конструктивну критику, що допоможе їм вдосконалити бакалаврські кваліфікаційні роботи перед захистом.

Цьогоріч конференція тривала 2 дні: в офлайн і онлайн режимі, а загалом свої роботи представили 50 студентів. Через таку велику кількість охочих під час конференції паралельно діяли 2 секції під керівництвом Віктора Володимировича Волошина та Тараса Євгеновича Рака, а наступного дня можливість представити свої роботи студенти змогли та онлайн.

Також хочемо подякувати нашим гостям із Sigma Software Group - Ользі Кравчук та Роману Рудику, котрі під час вступного слова розповіли студентам трішки більше про сучасний ІТ-ринок в Україні та діяльність Sigma Software University.

Запрошуємо вас до перегляду невеликого фотозвіту із події та до нових зустрічей!