Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

"Інформаційне протиборство та інформаційна гігієна" із Юрієм Михальчишиним

Продовжуємо цикл зустрічей в IT СТЕП Університеті в рамках рубрики "PRO Важливе" 🙌🏻

Цього тижня студенти мали цікаву та важливу лекцію на тему "Інформаційне протиборство та інформаційна гігієна" із Юрієм Михальчишиним – кандидатом політичних наук, народним депутатом 7 скликання.

В умовах постійного потужного інформаційного потоку, дотримання інформаційної гігієни здатне захистити людину не тільки від інформаційного маніпулювання, а й від його наслідків, тому важливою частиною інформаційної гігієни є вміння розпізнавати неправдиву інформацію та вміти протистояти її впливу.

Говорили про такі важливі теми, як :

📌Медіаспоживання в Україні;

📌Джерела інформації, тренди на ринку ЗМІ;

📌Роль медіа в суспільстві;

📌Фейки, пропаганду та рекомендації з медіагігієни.

Цитата Альберта Камю «Вільна преса буває доброю чи поганою, це точно. Але ще точніше, невільна преса буває тільки поганою» гарно підкреслює головні тези зустрічі.

Дякуємо Юрію Михальчишину за таку цінну в ці часи інформацію!