Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Інтеграційний тиждень для першокурсників

Інтеграційний тиждень для першокурсників видався насиченим на різноманітні цікаві події, що дозволили нашим студентам якнайкраще зануритися в студентське життя.

Минулого тижня першокурсники відвідали презентацію від компанії SysGears, де почули про можливості майбутніх стажувань, a також познайомилися із представниками компанії.

Не обійшлося і без активностей! Квест історичними памʼятками Львова став чудовою нагодою не лише ближче познайомитися зі своїми однокурсниками, а й детальніше дослідити місто, де пройдуть їх студентські роки.

А на завершення ми залишили знайомство із Студентською радою та її головою Ольгою Задолинною. Першокурсники дізналися детальніше про студентське самоврядування, ініціативи, які вже були реалізовані та які плануються, а опісля - провели час у колі однокласників за активним іграми на комунікацію.

Сподіваємося, що всі ці ініціативи допомогли студентам адаптуватися в нашій університетській спільноті і тепер вони повні сил розпочнуть навчання.