Інтерактивне заняття - "A Workshop on IT Terminology and Idioms"

Усім відомо, що в ІТ без англійської складно просуватися далі по кар'єрних сходинках. Англійська мова - це шлях до вільного спілкування з однодумцями, експертами галузі та колегами із різноманітних куточків світу!

Викладач англійської мови Оксана Довбуш разом з Андрієм Седлером (Senior delivery manager) провели інтерактивне заняття - "A Workshop on IT Terminology and Idioms" для студентів 1 курсу, де вони мали змогу завдяки інтерактивним завданням, обговоренням та дискусіям дізнатися трішки більше про таємниці ІТ-термінології, а також прослухати лекцію про ідіоми ІТ-сфери від Андрія Седлера!

За підсумками проведеного заняття студенти змогли поповнити свій словниковий запас: опанувати основні ІТ-терміни та ідіоми, які допоможуть впевнено орієнтуватися у світі IT, а також дізнатися, які ІТ-терміни та ідіоми використовуються в практичних ситуаціях, що допоможе їм ефективно спілкуватися в індустрії технологій.

Не обійшлося і без практичних кейсів: командна робота допомогла ще краще закріпити здобуті знання!

І звісно ж, студенти отримали відповіді на всі свої запитання від досвідчених викладачів!