Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студенти ІТ СТЕП Університету перемогли на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science - 2018"

Перше місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science - 2018»

Семен Оскерко та Віталій Луцан, студент ІТ СТЕП Університету, здобули перше місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science - 2018» за напрямом ІТ технології та кібербезпека.

Під керівництвом професора Олени Винокурової студенти працювали над проектом "Multidimensional Wavelet Neuron and its Learning for Pattern Recognition Tasks in the Internet of Things Applications", що вирішує задачу інтелектуальної обробки даних в Internet of Things застосуваннях.

19 квітня Семен Оскерко представляв наукову роботу на пленарному засіданні конференції молодих вчених "СТАН, ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ", яка відбулась в Одеській національній академії харчових технологій.

«Коли я перший раз побачив формулу Вейвлет нейрона, серце нашого проекту, в мене перехопило дух. Я думав, що буду її реалізувати пів року. Однак за допомогою керівника мені вдалося зробити це за місяць», - говорить переможець.

Представлений на конкурс проект є завершеною програмою, яка наділена елементами штучного інтелекту - може самостійно навчатися і з кожним циклом робить все менше помилок, досягаючи максимально точного результату у роботі.

Її можна використати для організації технології «Розумний будинок» та інших «розумних» речей. Крім того, головною задачею програми є допомога студентам в розумінні Вейвлет нейрона та його налаштування під певну функцію.

«Перемога в конкурсі, на мій погляд, обґрунтована універсальністю програми, її можливостями. Вейвлет нейронні мережі дуже мало розповсюджені. Саме через бажання пізнання невідомого та цілеспрямованості мені і вдалось зайняти перше місце», - говорить про свою перемогу Семен.

«Семен був дуже цілеспрямованим у досягненні результату. І як результат – успішне конкурентне рішення, яке має великі перспективи розвитку. Окрім наукової складової, також варто відзначити високий рівень представлення результатів розробки. Здатність навчатись, вільне володіння англійською мовою, впевненість у дискусії – є свідченням успішного фахового зростання. Сподіваюсь, що за наступні роки навчання в університеті ми побачимо багато нових технологічних рішень від наших студентів, зокрема від Семена Оскерка також» - відзначила науковий керівник, д.т.н. професор університету Олена Винокурова.

Про конкурс:

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science-2018» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій. Мета конкурсу - залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Співорганізаторами конкурсу є навчальні заклади: Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Новосадський університет (Сербія), Технологічний інститут Чжецзянського університету (Китай), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).