ІТ СТЕП Університет на Synergy. IT business & IT education

ІТ СТЕП Університет на Synergy. IT business & IT education!

Керівник бакалаврської програми «Компʼютерні науки» Тарас Рак та керівниця бакалаврської програми "Маркетинг" Ольга Осередчук - учасники конференції Synergy. IT business & IT education, найбільшої щорічної події у сфері ІТ-освіти в Україні. А наш Університет - гордо посідає місце медіа-партнерів заходу!

Сьогоднішній офлайн день конференції став дуже пізнавальним та корисним. Обговорили майбутнє ІТ освіти в Україні, EdTech стартапи, а керівниця бакалаврської програми "Маркетинг" Ольга Осередчук також була модераторкою дискусійної панелі "Leadership, Soft Skills, Lifelong Learning та інші тренди на ринку вакансій".

Попереду - онлайн-частина конференції!