Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ІТ СТЕП Університет в гостях у Google France!

Будучи в столиці Франції - Парижі, ми не могли не завітати до паризького офісу всесвітньо відомої компанії Google та прогулятися місцями, де створюється ІТ-світ!

Студенти мали змогу на власні очі побачити умови, в яких працюють співробітники Google, поспілкуватися з представниками компанії та на певний час відчути себе частинкою цієї Google спільноти. А питань у наших студентів було чимало: від умов потрапляння на стажування чи інтернатуру до специфіки функціонування продуктів, які створює Google.

Під час таких інституційних візитів студенти мають хорошу нагоду побачити, як функціонують топові компанії зсередини, і отримати чудову мотивацію до нових звершень