Компанія Avenga запускає Salesforce курс в ІТ СТЕП Університеті та ще 3 університетах Львова

IT-компанія Avenga запустила перший в Україні Salesforce курс, що викладається одразу в чотирьох університетах Львова. Навчання буде проходити на базі Львівського національного Університету ім. Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», ІТ СТЕП Університету та Українського католицького університету.

60 студентів цих навчальних закладів обрали Salesforce як одну з дисциплін вільного вибору або факультативу. Вони розпочали своє навчання вже 14 лютого, отримуючи можливість вивчати один з найбільш сучасних і важливих інструментів у світі ІТ.

* Salesforce — це платформа, яка повністю хоститься на серверах компанії Salesforce в клауді. Salesforce уже не перший рік є світовим лідером серед CRM платформ, на базі якої можна створювати та розгортати індивідуальні рішення, автоматизовувати бізнес-процеси, інтегруватися із зовнішніми додатками. Серед клієнтів — Apple, Microsoft, Google, Amazon.

Курс викладається Salesforce-розробниками та експертами Avenga, такими як Артур Хуснулін, Михайло Жовтоног, Олег Данилюк та Олег Чуйко. Це гарантує, що студенти отримають високоякісні знання від фахівців з великим практичним досвідом у роботі з Salesforce.

Освітня програма повністю розроблена з урахуванням реальних проєктів, що дозволяє студентам здобувати практичні навички та працювати як невід’ємна частина Salesforce-команди Avenga. Кожне завдання курсу максимально наближене до реальних бізнес-процесів, що дозволяє студентам отримувати поглиблене розуміння платформи Salesforce.

Протягом кількох років Avenga активно долучається до підтримки та розвитку галузі освіти. Співпраця з університетами надає можливість ІТ-спеціалістам ділитися своїм досвідом та знаннями зі студентами, сприяючи підготовці майбутніх фахівців із урахуванням реальних потреб ІТ-індустрії.

Студенти отримають знання про основи розробки платформи Salesforce, включаючи розробку бекенда на мові програмування Apex, створення інтерфейсу з використанням фреймворку Lightning, практику в роботі з інструментами Salesforce для автоматизації бізнес-процесів та інтеграцію із зовнішніми системами.

Курс триватиме до кінця навчального семестру та завершиться презентацією готових проєктів від студентів. Це важливий крок у спільному розвитку освіти та ІТ-індустрії в Україні, який сприятиме підготовці кваліфікованих фахівців та підняттю ІТ-освіти на новий рівень.

Більше про ініціативи та можливості компанії Avenga шукайте на сайті https://www.avenga.com