Новий формат спільно з компаніями-партнерами

SoftServe, Sigma Software Group та ELEKS - лідери українського ІТ-ринку, вже у вересні 2022 року відкриють свої двері студентам ІТ СТЕП Університету!

Постійно розвиватись та йти в ногу з розвитком ІТ-індустрії - чи не основне завдання ІТ СТЕП Університету, яке нам вдається реалізувати лише в постійній співпраці з компаніями-партнерами.

І логічним продовженням наших кращих напрацювань стає реалізація проєкту дуальної освіти! Це реальна можливість для студента успішно поєднувати навчання та роботу в компанії.

Але робити щось за вже наявними стандартами точно не в нашому стилі, тому і реалізація проєкту дуального навчання у нас теж буде особлива! Зустрічайте інноваційний підхід у сфері дуальної освіти, де акцент стоїть на індивідуальності студента, його власному виборі та комфортних умовах дуального навчання.

Заінтригували? Тоді слідкуйте за нашими оновленнями аби дізнатись все!