Презентація проєкту “BusOrdinary“

У середу відбулася презентація проєкту “BusOrdinary“ студента 4-го курсу Олексія Славича, який нещодавно завершив інтернатуру в компанії UBOS. Організація інтернатури була побудована у рамках дуальної освіти й ще раз підтвердила можливості такого формату навчання.

Олексій познайомив нас зі своїм проєктом та однойменною low-code платформою, а наші студенти та гості презентації мали можливість поставити запитання та дізнатися, що треба зробити, щоб запустити свій проєкт.

🚌BusOrdynary - програмне забезпечення для транспортних компаній, що має на меті спростити процес управління перевезеннями. Легкий у розробці та масштабуванні сервіс, який дасть можливість менеджерам легко створювати нові маршрути, а пасажирам – замовляти квиток у кілька кліків.

💭“На мою думку захист пройшов добре. Був нюанс з адаптивом модального вікна під новий тип екрана на якому проводилась демонстрація. Олексій доволі швидко зорієнтувався та створив нову кнопку на платформі.

До решти презентації в технічному плані зауважень немає. Студент здібний та активний.

З побажань Олексію можу виокремити саме бізнесову складову його проєкту. Тут є над чим працювати з точки зору бізнесу.

З технічної точки зору low-code платформа UBOS дозволяє створювати web застосунки методами візуального програмування, що дозволяє швидко тестувати свої бізнес гіпотези.” - Yura Kostiuchenko, CBDO компанії UBOS.

Що ж, а ми можемо привітати Олексія та побажати йому лише успіху у його майбутніх проєктах!