Презентація магістерської програми

Нещодавно відбулася презентація магістерської програми, на якій  проректор ІТ СТЕП Університету та керівник магістерської програми ІТ СТЕП Університету розповіли про всі деталі самої програми й особливості вступу 2023 року.

На презентації слухачі задали чимало цікавих запитань про особливості навчання на програмі, тож хочемо розповісти всі деталі й вам!

• Які основні вимоги до вступників?

Наявність ступеня бакалавра, магістра або ОКР спеціаліста. Також наявність знань та навичок програмування будь-якою мовою загального призначення; знань лінійної алгебри, теорії ймовірності та статистики.

• Які іспити потрібно скласти для вступу?

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови (рекомендована мова – англійська) і фаховий іспит.

• Як відбувається навчання?

Студент має не більше 6 освітніх компонент у семестрі. У першому семестрі два блоки освітніх компонент, що викладають та оцінюють послідовно: дисципліни загальної підготовки та дисципліни професійної підготовки. У другому семестрі подібна ситуація: вибіркові дисципліни та проєктна робота, а у третьому – практика за темою кваліфікаційної роботи і кваліфікаційна робота.

• Скільки занять на тиждень?

Не більше 6-8 занять впродовж тижня та не більше 2 занять в один день.

• Що й у якому об’ємі викладають англійською мовою?

Обов'язкову освітню компоненту «Публічний виступ» повністю проводять англійською мовою, а решту освітніх компонент – частково.

• Чи можна поєднувати навчання з роботою?

Так. Ми рекомендуємо поєднувати навчання з працею у компанії за спеціальністю.