Професор ІТ СТЕП Університету Тарас Рак спільно з професором НТУ "Дніпровська політехніка" Олексієм Ложніковим представили проєкт "Розвиток соціальних (м'яких) навичок студентів" на підсумковій конференції Міжнародного освітньо-наукового проєкту "Інноваційний університет та лідерство", яка відбулася 13-15 липня і стала завершенням VI фази цього проєкту.

Під час конференції 45 учасників з усіх куточків України представили результати своїх 26 проєктів на тематику, зосереджену навколо широкого спектру проблем, що існують у вищій освіті загалом і у закладах освіти зокрема.

Різні погляди, різні думки, представники різноманітних університетів і різних галузей знань, але всі учасники були об'єднані спільною метою - якісно змінювати систему освіти зсередини та бути ініціаторами таких змін.

Спектр проблем, які порушувалися у проєктах, справді вражає: гендерна рівність у ЗВО, створення симуляційного центру медичної підготовки, проблеми формування докторських шкіл, підвищення рівня академічної автономії, моделі гнучкого управління якістю вищої освіти, формування та реалізація інноваційної освітньої програми, менеджмент освіти в системі Life Long Learning та інші.

У своїй презентації проєкту "Розвиток соціальних (м'яких) навичок студентів" Тарас Рак представив програму розвитку Soft skills, яка вже реалізується в ІТ СТЕП Університеті під керівництвом Антоніни Палецької-Юкало (керівниця школи розвитку Soft skills), та поділився результатами її впровадження.

Висловлюємо щиру вдячність Тарасу Фінікову та Інноваційний Університет за організацію підсумкової конференції Міжнародного освітньо-наукового проєкту "Інноваційний університет та лідерство", а також всім інноваційникам за цікаві дискусії та нові ідеї.