Квест для студентів 1 курсу

І знову цікаві вихідні у нашому університеті!

У суботу ми зібралися нашою дружньою ІТ СТЕП сім'єю та зіграли у квест. На наших студентів чекали 10 локацій з цікавими завданнями. Разом ми знімали ТіkTok, грали в Еліас, виконували завдання на логіку, грали у гру «Крокодил» (відгадай свого викладача), пройшли випробування випускників на фізичну підготовку, шукали інвесторів для своїх стартапів, згадували хронологію воєнних дій, виконували цікаві завдання на перевірку Soft Skills англійською мовою та презентували спічі.

А головне, що ми вкотре зарядилися позитивними емоціями та ще більше здружилися

Також на квест завітали наші партнери, а саме компанії Sigma Software Group та Grid Dynamics Global з приємними подарунками, які вручили кожному учаснику.

Запрошуємо вас насолодитися фото та чудовою атмосферою нашого квесту.