Розпочато роботу школи Data Science “STEP Innovation Hub"

Раді оголосити, що школа Data Science “STEP Innovation Hub” продовжує свою роботу в новому навчальному році!🥳

В рамках дисципліни «Вступ до спеціальності» керівниця школи Data Science Анастасія Дейнеко провела відкриту лекцію для студентів першого курсу на тему «Штучний інтелект в реаліях сьогоденності»🙌🏻

Також студенти разом з керівницею школи виконали міні проєктні роботи, технічним завданням яких було вбудувати штучний інтелект в різні предмети побуту. Автори кращих робіт матимуть можливість потрапити на співбесіду до школи Data Science “STEP Innovation Hub”.

А для студентів другого курсу навчання в школі продовжується, тож разом з ментором вони розпочали роботу над вивченням методів та технологій, які будуть використовувати при розробці свого річного проєкту.