Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Семеро студентів пройшли на інтернатуру в Eleks

У #ІТСТЕПУніверситет знову чудові новини!

Семеро наших студентів-дизайнерів пройшли на інтернатуру до компанії ELEKS!
А ми встигли розпитати їхні емоції та поспілкуватись з адміністрацією та компанією в чому вони бачать переваги таких інтернатур.    
 
 

То чому це корисно для студента?


HR-ментор студентів розповіла:

“Стажування в ІТ компаніях дають можливість легкого старту для подальшого розвитку та працевлаштування студента. З перших днів стажування студенти ознайомлюються з реальними процесами та завданнями, працюють у напрямку, який надалі дасть можливість розвивати їхню кар'єрну мапу. Студенти мають можливість навчатися у кращих менторів, які допомагають конструювати їхні знання.”

А керівник відділу розвитку та навчання в корпоративному університеті ELEKS University, Олександра Мокій пояснила чим саме користь для студента трансформується у користь компанії:
 “Інтернатура є одним з найефективніших способів навчання для майбутніх спеціалістів. Навчаючись в Університеті, студенти отримують необхідні теоретичні знання, із додаванням практичної складової. Проте, стаючи інтерном, студент не просто має можливість застосувати свої знання, він потрапляє на реальний проект, в уже сформовану команду професіоналів. За підтримки ментора студент навчається в процесі роботи, проходячи всі етапи реалізації проекту, вдосконалює як свої hard skills, так і, безумовно, soft skills, а саме – вміння працювати в команді, взаємодіяти з колегами та клієнтом, приймати рішення, брати відповідальність за виконання задачі. Протягом такої тісної взаємодії, студент переймає не лише знання, але й корпоративну культуру компанії, що є надзвичайно важливим у випадку, якщо після успішного завершення інтернатури він потрапляє в компанію. Такий студент адаптується швидше і відповідно швидше зростає як професійно, так і особисто.”
 
Від студентів ми почули радісні слова, подяку ІТ СТЕП Університету за можливість і обіцяють, що покажуть себе з найкращої сторони, адже усі вище перелічені можливості зараз відкриті для них.
А ми бажаємо їм наснаги та отримати від інтернатури необхідний досвід та круті знайомства!