SPINAKER Summer School 2023 at Wrocław University of Science and Technology

4 студентів ІТ СТЕП Університету щойно повернулися з Вроцлаву, де брали участь в програмі обміну від Вроцлавського університету науки та технологій та успішно пройшли курси: Virtual identity management та Smart engineering with Labview. Тож спішимо поділитися з вами відгуком однієї з учасниць обміну, Інни Мешкової:

«Все почалось із відвідин головного корпусу Вроцлавської політехніки, де ми познайомилися з усіма студентами, викладачами та іншими залученими до програми людьми.

У наступні дні ми мали пари, де нам давали робити різноманітні завдання, також було чимало обговорень та дискусій. Разом з нашою групою ми їздили у польську школу, де спілкувались зі школярами і ділилися з ними знаннями, які вже встигли отримати.

Наприкінці нашого курсу ми підготували презентацію та коротку розповідь про те, що вивчили на курсі, і поділилися цим з іншими групами. Тут нам дуже допомогли навички публічних виступів, набуті в Університеті. І на завершення нам видали сертифікати про успішне закінчення навчання.

Та наша поїздка не обмежувалася лише навчанням. У перший ж день представники програми провели нам екскурсію корпусами Вроцлавського університету і по самому Вроцлаву теж. Також ми відвідали всі визначні пам’ятки міста і навіть встигли проїхатися на фунікулері, який переправляє студентів з одного берега річки на інший.

Дуже раді мати таку можливість потрапити на курс. Це неймовірний досвід, оскільки ти знайомишся з людьми різних національностей, прокачуєш свою англійську, отримуєш нові знання й до цього всього ще й подорожуєш»