"Стратегічне управління персоналом" - лекція від Михайла Ткача

Стратегічне управління персоналом: Як життєвий цикл компанії впливає на процеси, структуру, мислення команди керівника?

На це питання викладачі, студенти та адміністрація ІТ СТЕП Університету шукали відповідь на лекції від Mykhaylo Tkach

Протягом лекції ми мали можливість дізнатися про:

• теорію розвитку організації. Як з органічним розвитком організації змінюється також система управління
  • виклики, які стоять перед командою керівників

Лекцію ми провели у приємній дискусії, де кожен мав можливість поділитися своїми думками, досвідом, поставити запитання та отримати багато корисної інформації.

Дякуємо Михайлу за цікаву лекцію та багато вражень, які отримав кожний з присутніх.