Студенти ІТ СТЕП Університету відвідали офіс Google в Берліні

Офіс Google в Берліні зустрів нас доброзичливо і приязно. Ще б пак! Зʼясувалося, що в офісі працюють чимало українців.

Також студенти мали можливість відвідати зустріч з Markham Erickson - Vice President Government Affairs & Public Policy - Centers of Excellence at Google.

Це справді унікальна нагода для наших студентів, які мали нагоду з перших уст почути інформацію про те, як Google допомагає Україні, а також про їх прогрес у розвитку штучного інтелекту.

Серед цікавого:

• Google допомагає Україні 4 способами:
  1. допомога через продукти
  2. виправлення неправдивої інформації
  3. кібербезпека
  4. гуманітарна допомога
  • Google припинили монетизацію російського контенту
  • компанія допомогла українському уряду розвинути додаток повітряної тривоги
  • пошукова система Google надає українцям інформацію, де можна пошукати безпеку; ця інформація постійно оновлюється у співпраці з урядом.

Студенти встигли також подискутувати на тему штучного інтелекту і поділитися своїми думками, чи зможе ШІ в майбутньому замінить людину.