Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Synergy. IT Business & IT Education: 10th anniversary edition

Save the date! Synergy. IT Business & IT Education: 10th anniversary edition вже у грудні!

ІТ — динамічна індустрія, що дуже стрімко змінюється та розвивається. Сьогодні в українському ІТ працює понад 360 000 талановитих фахівців. Саме нас називають “Діджитал тигром” Європи. Українські виші щороку готують понад 50 тисяч нових фахівців за напрямом ІТ та інженерія. 

Пропонуємо разом зазирнути у майбутнє:

●       Що чекає на ІТ-освіту України?

●       Які стратегії використовує український освітній бізнес? 

●       Які технології, EdTech-стартапи та тренди ринку вже зараз змінюють його докорінно? 

Запрошуємо 11-12 грудня 2023 року на найбільшу щорічну подію у сфері ІТ-освіти в Україні, яка цього року відзначає своє 10-річчя — Synergy. IT Business & IT Education: 10th anniversary edition, на якій обговоримо стратегію та тренди ІТ-освіти в Україні.

Ця подія об'єднає лідерів ІТ-бізнесу та державного сектору, EdTech стартапи, представників корпоративної, приватної, державної освіти, експертів та хедлайнерів ІТ-освіти. 

Mainstream Synergy. IT Business & IT Education — невпинна динаміка EdTech ринку України, який масштабується, змінюється, опановує новітні технології, впроваджує АІ у навчання, розвиває таланти та більше не має кордонів. 

Цього року подія триватиме два дні:

●       Перший день конференції відбудеться одразу у двох форматах: online та offline. Не пропустіть 4 експертні дискусії з актуальних тем ІТ-освіти, 5 кейс-стаді від кращих експертів ринку та майже 12 годин нон-стоп нетворкінгу. 

●       Другий день конференції відбудеться виключно в online форматі. На вас чекають 6 неймовірно цікавих воркшопів від партнерів на цікаві практичні теми. 

Коли? 

11 грудня, понеділок, повний день, детальніше дивіться у програмі

12 грудня, вівторок, тематичні воркшопи онлайн кожні 30 хвилин, з 13:00 по 16:00, детальніше дивіться у програмі

Місце проведення? 

Офлайн частина події пройде у Києві. В цілях безпеки, інформація про місце проведення та/або посилання на пряму трансляцію буде повідомлено листом на пошту. 

Вартість? 

Вперше — участь у Synergy. IT Business & IT Education за донат на підтримку України! 

Участь в першому дні конференції = донат. 

100% зібраних коштів будуть направлені на купівлю 100 автомобілів для захисників в рамках проєкту «Загартована сотня», що реалізується ГО «Загартовані серця» спільно з ІТ-компанією EPAM Україна.  

Участь в другому дні конференції — безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Як потрапити? 

Переходьте на сайт, обирайте зручний формат участі та реєструйтеся. 

Переконайтеся, що ви зареєструвалися як на перший день, так і окремо на улюблені воркшопи другого дня. На кожен воркшоп треба реєструватися окремо. 

Важливо: ми додаємо воркшопи до програми поступово, тому слідкуйте за оновленнями, щоб не пропустити бажані.  

Захід організовує Асоціація “IT Ukraine“ за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України.