TOP партнер ІТ СТЕП Університету

Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку

18 вересня за підтримку та значний внесок у розвиток ІТ СТЕП Університету рішенням Вченої ради університету Андрію Москаленку, вручено почесну відзнаку “TOP Partner”.

Тісна співпраця та комунікація з Андрієм Москаленком у нас проходить від дня посвяти у студенти перших вступників. І до цього часу він є частим гостем, а радше повноправним учасником життя університету. Сьогодні ми дякуємо насамперед за важливу ідейну підтримку. Саме таку підтримку ми й отримуємо від першого набору студентів. Важливо було чути, що такий проект потрібен місту в сенсі позиціювання Львова як ІТ-столиці України і амбіцій міста щодо достойного виходу ІТ-індустрії на світові ринки. Роль представників органів місцевого самоврядування, зокрема у цьому конкретному випадку Андрія Москаленка, в обговоренні стратегії позиціювання та діяльності, запитів якісних фахівців (випускників університету) на ринку та можливість участі у існуючих проектах міста. Важливим тут був і зворотній ефект щодо фідбеку по діяльності і для нас це давало можливість коригування стратегічних ініціатив та тактичних планів та дій. Цей статус ТОП-партнера, говорить про тісний і неперервний зв'язок у минулому і відсутність сумніву, що саме таке партнерство не тільки збережеться, але й буде поглиблюватися і розвиватися,” -  сказав ректор ІТ СТЕП Університету Віктор Волошин.

Я хочу вам подякувати. Насправді для мене це велика честь. І насправді я хочу сказати, що співпраця - це завжди рух двох сторін. І сьогодні ІТ СТЕП Університет і вся команда, яка тут працює, демонструє мега велику енергію і драйв розвитку. Я насправді не знаю більш динамічного вищого навчального закладу, які є у нас у Львові, щодо динаміки росту, яку демонструєте. Я розумію, яка велика заслуга в цьому вашої команди. І насправді ви - дуже круті!” - такі меседжі озвучив Андрій Москаленко. А також на завершення зустрічі вручив студентські квитки першокурсникам ІТ СТЕП Університету.