Training Teaching Mobility у Manisa Celal Bayar University

Міжнародна мобільність в рамках ERASMUS – це актуальний і дуже перспективний напрямок діяльності ІТ СТЕП Університету🙌🏻

Участь у програмі академічної мобільності у сфері вищої освіти (Training Mobility, Teaching Mobility) у Manisa Celal Bayar University (Туреччина) дала нові шляхи розвитку та міжнародної співпраці.

Наші представники: керівниця школи розвитку soft skills, Антоніна Палецька-Юкало і менеджер партнерських програм, Тетяна Івашків стали учасниками програми міжнародної академічної мобільності у Manisa Celal Bayar Üniversitesi (Туреччина) і діляться враженнями:

💭«Впродовж тижня ми обмінювалися досвідом в освітній діяльності: особливостями створення навчальних програм, реалізацією дуальної форми навчання, деталями участі в міжнародних проектах, процедурою зарахування практики студентів, специфікою інтернатури та співпрацею з ІТ-компаніями. Ми вчилися новому і ділилися власними здобутками, і звісно ж, познайомилися з багатогранністю та колоритом турецької культури», - розповідає Тетяна Івашків, менеджер партнерських програм ІТ СТЕП Університету.

💭«Найцінніше у таких програмах – це люди, близькі по духу, з однаковими цінностями, з широким розмахом крил та прагненнями змінювати освітнє середовище, трансформувати його, адаптувати до потреб нового покоління і робити значущим. Спілкування з людьми на таких проєктах відбувається етапами: знайомство – комунікація – пошук точок дотику для майбутньої співпраці – дія та реалізація задуманого. «Процес + результат» - це традиційна формула, яка реалізується вже на початковій стадії співпраці між університетами. Учасники таких програм не бувають байдужими чи інертними, адже розуміють, що в їхніх руках може бути ключ до змін одного з аспектів освітньої системи», - розповідає Антоніна Палецька-Юкало, керівниця школи розвитку soft skills.

Підписання напередодні Teaching & Training Staff Mobility Agreement означало, що на наших представників чекають як навчальні, так і викладацькі активності:

1. знайомство з International Office та Erasmus Office у Manisa Celal Bayar University (Туреччина), ознайомлення з напрямками діяльності та окреслення майбутніх аспектів співпраці та участі у проектах; вивчення особливостей Еразмус КА 171;
  2. залученість до роботи кафедри Комп’ютерної інженерії та кафедри Англійської мови та літератури;
  3. представлення особливостей навчальної програми ІТ СТЕП Університету, зокрема, проектні роботи студентів; визначено напрямки співпраці у цьому напрямку;
  4. проведення серії тренінгів та майстер класів Soft Skills: Effective Professional Communication (Public Speaking course) для International Language School at Manisa Celal Bayar University (Туреччина).

Щиро дякуємо Devrim Zerengök, International Office Coordinator and Erasmus coordinator at Manisa Celal Bayar University (Туреччина) за запрошення до MCBU та за відкритість до співпраці з ІТ СТЕП Університетом!

Devrim Zerengök ознайомила нас з програмою Еразмус КА 171, яка спрямована на реалізацію Проєктів мобільності у сфері вищої освіти для студентів та працівників (Mobility Project for Higher Education Students and Staff).

І ми з нетерпінням очікуємо уже спільних проектів та спільних результатів з MCBU!