VI Міжнародна наукова конференція „Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna – współczesne wyzwania”

ІТ СТЕП Університет став співорганізатором VI Міжнародної наукової конференції „Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna – współczesne wyzwania” (“Безпека, управління, медицина і фізична культура — виклики сучасності”), яка відбулася на базі Університету Кардинала Стефана Вишинського (м.Варшава, Польща).

Конференція відбулася 26-27 квітня 2023 року в змішаному форматі – стаціонарно та дистанційно.

Мета конференції – надати можливість фахівцям різних галузей і дисциплін, напрямів і спеціалізацій обмінятися думками з питань міжнародної, національної та локальної безпеки, управління, медицини та фізичної культури, виявлення та запобігання загрозам, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

Доцент Антоніна Палецька у своїй науковій доповіді “Система формування та розвитку soft skills в освітніх програмах вищих навчальних закладів” представила перші результати впровадження програми розвитку Soft Skills в ІТ СТЕП Університеті.

Міжнародні конференції — чудова нагода обмінятися досвідом з колегами з різних куточків світу, отримати найактуальнішу інформацію та продемонструвати свій науковий потенціал на міжнародній арені! Тому щиро радіємо таким подіям, співорганізатором яких стає наш Університет.