Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Викладачі та студенти ІТ СТЕП Університету на III-ому Міжнародному Волонтерському Саміт "Взаємодія волонтерів, військових та влади = Перемога" 

3-го грудня, відбувся III-й Міжнародний Волонтерський Саміт "Взаємодія волонтерів, військових та влади = Перемога" 

У саміті взяли участь викладачі та студенти нашого Університету, а також представники понад 200 волонтерських та ветеранських організацій з України та з-за кордону, місцевої та державної влади.

Під час саміту відбулись три панельні дискусії, на яких обговорили причини, що перешкоджають роботі волонтерів.

Не оминули учасники саміту теми щодо посилення внутрішньоукраїнських сил задля допомоги військовим, переходу економіки на «військові рейки» й розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

«Нам варто працювати над створенням і розвитком військового оборонного виробництва на місцевому рівні, таким чином здійснити перехід економіки на військові рейки. Так, «військовий» ПДФО у місцевої влади забрали, але ресурс їхніх бюджетів ще є. На нашу думку, одна громада має ремонтувати військову техніку, хтось має плести сітки, хтось – робити окопні РЕБи, ще хтось – FPV-дрони» - додав керівник ГО «Нескорені» Олександр Лабецький

Підсумком саміту стануть напрацювання подальших кроків спільноти Волонтерів, Ветеранів та підписання резолюції Саміту