Захист досліджень в рамках курсу "Аналіз даних"

Цього тижня наші студенти бакалаврату провели захист своїх міні-досліджень в рамках курсу "Аналіз даних", що викладає керівниця школи Data Science “STEP Innovation Hub” та Technical Trainer компанії Grid Dynamics Global Анастасія Дейнеко.

Протягом двох тижнів студенти ретельно та старанно готували свої доповіді стосовно сучасних глибинних моделей. Серед актуальних тем, які вони вивчали, виділялись LLM та генеративний штучний інтелект.

Міні-дослідження стали прекрасним відображенням вивчення студентами сучасних та важливих аспектів у цій перспективній галузі.

Вітаємо всіх учасників з успішним захистом робіт!