Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Захисти проєктних магістерських робіт

26 серпня в ІТ СТЕП Університеті відбулися захисти проєктних магістерських робіт.

Протягом місяця наші магістри працювали в командах над створенням своїх авторських продуктів: розробляли бізнес-модель, підбирали стек технологій, оцінювали ринок та конкурентів та реалізовували базовий функціонал свого продукту.

Для наших студентів це були 4 тижні інтенсивної роботи, протягом яких було створено базовий «живий» застосунок, який в подальшому можна інтегрувати в свою роботу та удосконалювати його можливості.

Надзвичайно цікавими були й фінальні пітчинги, під час яких кожна команда представила свої результати та продемонструвала демо продукту. А запрошені на захист експерти, провівши аналіз кожного магістерського проєкту, оцінили роботу всіх учасників команд та надали свої слушні рекомендації щодо подальшого розвитку проєктів.

Ми сподіваємось, що ці магістерські проєкти будуть мати подальший розвиток і вже незабаром ми побачимо їх оновлені версії.