Зустріч з випускниками

Продовжуємо тиждень присвячений Дню народженню IT СТЕП Університету!

Вчора ми організували довгоочікувану зустріч з нашими випускниками!

Випускники взяли участь у фасилітації, де кожен міг висловити свої думки, ідеї та пропозиції з покращення навчального процесу та розвитку університетської спільноти.

Це була чудова можливість обговорити та обмінятися ідеями щодо майбутнього нашого Університету та можливостей нашої співпраці.

Щиро дякуємо Ірині Когут за проведення фасилітації, яка дозволила кожному випускнику висловити свої думки та зробила обговорення ще більш плідним!

Ми вдячні нашим випускникам за їхню активність та залученість до життя Університету!

До нових зустрічей у рідних стінах!