Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Бугрій Олег

Доктор фізико-математичних наук

У 1998 р. закінчив механіко-математичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю “Математика” з дипломом з відзнакою. У 2001 р. закінчив аспірантуру на кафедрі диференціальних рівнянь ЛДУ ім. І. Франка.

З 2000 р.працюю у Львівському національному університеті імені Івана Франка спершу на посаді асистента, потім доцента, професора, тепер – завідувача кафедри математичної статистики і диференціальних рівнянь.

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Параболічні варіаційні нерівності без початкових умов”.

У 2017 р. захистив докторську дисертацію на тему “Задачі для нелінійних параболічних рівнянь та варіаційних нерівностей зі змінними показниками нелінійності”.

З 2022 р. також працюю на посаді професора в ІТ Степ університеті.

Профілі: