Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Антоніна Палецька представила Україну та ІТ СТЕП Університет у Литві

FOMO. Fear of missing out (синдром втрачених можливостей) – це те, що зі мною ніколи не трапляється. Я просто не вірю у цей «тренд».

  • А Ви не хочете поїхати у Литву, в бізнес університет прикладних наук?
  • Хочу. Що потрібно підготувати для поїздки?
  • Тему лекцій для студентів, документи і гарний настрій.
  • Все буде!

Через два дні мій міні-курс для  студентів Литовського бізнес університету прикладних наук (м.Клайпеда) був готовий, квитки куплені, а нова вишиванка з українським прапором спаковані у валізу.

 

А тепер до діла 😊

Erasmus+ staff mobility - це програма, яка передбачає обмін, навчання, тренування представників університетів різних країн. Головна мета програми – ініціювати позитивні зміни в освіті та налагодити співпрацю між університетами різних країн.

Все насправді дуже просто: Ви приїжджаєте в університет, який забезпечує проведення тижня Staff mobility, попередньо узгоджуєте, який предмет будете викладати для тамтешніх студентів (у моєму випадку – для студентів Литовського бізнес університету прикладних наук), Вашу тему доповіді на конференції та інші активності, які Ви можете і хочете провести. За Вами «закріплюють» студентів і повідомляють усі деталі.

 

5 днів

30 учасників

10 країн

Десятки годин дискусій та душевних розмов

Неоціненна кількість тепла, підтримки від нових друзів + професійне зростання

Ну і дві доби в дорозі (48 год!) щоб доїхати «туди і назад»

 

На програмі було 30 учасників із 10(!) країн світу!

Представляти Україну –для мене честь.

Кожен учасник мав щось «своє»: свої обов’язки, свою мету, своє поле відповідальності.

На щастя, моя професійна пристрасть крокувала зі мною. І мої обов’язки як учасниці програми були схоже скоріш на безтурботний, проте плідний політ, аніж на повинність за розкладом.

 

5 «моїх» моментів, за які я несла повну відповідальність у межах Staff Mobility Week:

  1. Презентація себе як особистості та професіонала (бо все у світі комунікації починається з людини)
  2. Презентація ІТ СТЕП Університету (м. Львів) як прогресивного університету з високими освітніми цілями та потужним потенціалом
  3. Проведення майстер-класу для професорів, викладачів та представників адміністрації університетів-учасників програми (з 10 країн)
  4. Проведення занять для студентів Литовського бізнес університету прикладних наук (Тема мого міні-курсу “Public Speaking in a Tech World”, аспекти міжкультурної комунікації, як і коли говорити/виступати під час проведення нарад/meetings, класифікація промов та вибір доречного типу, релевантного ситуації; структура виступу та маніпулятивна комунікація).
  5. Активна участь у всіх заходах, які відбувалися впродовж тижня у рамках програми (запам’ятайте, бути пасивним слухачем – те ж саме, що голодному  лише вдихати аромат їжі, а не наминати смаколики, які стоять у нього перед носом.) Надзвичайно важливо бути активними, цілеспрямованими та сміливими. Тільки так Вас запам’ятають і захочуть співпрацювати; тільки так Ви викарбовуєте кращу версію самих себе).

 

Цілі участі у міжнародній програмі у Литовському бізнесі університеті прикладних наук:

  • Обмінюватися ідеями з метою вдосконалення освіти в Україні.
  • Вдосконалити лінгвістичну та соціокультурну компетентності і краще усвідомити міжкультурні відмінності  та схожості .
  • Поглибити знання учасників програми про Україну та її незламність.
  • Набути навички, дотичні до моєї сфери викладання, які сприятимуть професійному зростанню.
  • Знайти однодумців професійного ґатунку та окреслити шляхи співпраці.
  • Створити фундамент для подальшої співпраці з університетами.
  • Створити ефект spinoff, продуктами якого будуть оновлені навчальні програми, наукова співпраця та нові напрямки наукових досліджень в ІТ СТЕП Університеті.
  • Випробувати нові методики викладання.
  • Посилити задоволення від роботи.

 

 

Із впевненістю можу сказати, що цілі досягнуто, і зараз посилено працюємо над тим, щоб вдосконалювати освіту в Україні і робити все, що в наших силах!

 

Інсайти:

* усі-усі підтримують Україну!

* студенти Литовського бізнес університету прикладних наук навчаються онлайн (процес оффлайну не відновився ще через карантинні обмеження);

* на таких програмах учасники шукають потенційних партнерів для подальшої співпраці, тому спілкуйтеся і Ви обов’язково знайдете точки дотику, або хоча б людину схожих цінностей;

* координатори програми у Литовському бізнес університеті прикладних наук – надзвичайно привітні, непересічні особистості, справжні професіонали і прекрасні організатори;

* цінності, місія та візія ІТ СТЕП Університету отримали багато схвальних відгуків та зацікавленості від університетів-учасників Erasmus Staff Week;

* міжнародній науковій співпраці – бути!

* якщо відчуваєте, що Вам страшно – дійте! Робіть те, що лякає. І вже наступного дня відчуєте, що Ваш потенціал зростає;

* завжди прислухайтеся до того, хто Вас підштовхує на такі діяння і каже: «їдь!» «роби!» «не бійся!» «ти зможеш!»

* ГОВОРІТЬ! Спілкуйтеся, розпитуйте, діліться інформацією, емоціями, знаннями. Будьте щирими!

* Вчіть англійську. Представники усіх країн на програмі  володіли англійською на досить високому рівні. Ніхто не звертає увагу на помилки, а якщо хтось дуже довго вишукує слово у своїй пам’яті, Ваші слухачі або Вам допоможуть, або будуть чекати, поки Ваша пам'ять таки запрацює 😊

* не дозволяйте Вашому щастю та емоціям згаснути після повернення у буденність!
Пишіть відгуки на програму, подяку організаторам, закарбовуйте свої думки у щоденник і працюйте над подальшою співпрацею!

 

А ми з ІТ СТЕП Університетом з невичерпним ентузіазмом працюємо над налагодженням МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ.

 

Отож чекаємо вступників 2022 року в стінах ІТ СТЕП Університету!