Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Представники ІТ СТЕП Університету взяли участь у міжнародному дослідницькому семінарі Research Seminar Series 2024

IT СТЕП Університет продовжує активно працювати на міжнародній арені! 🌎

18 вересня 2024 року представники Університету взяли участь у черговому міжнародному дослідницькому семінарі Research Seminar Series 2024, організованому факультетом інформаційних, комунікаційних та цифрових технологій Університету Маврикія (Faculty of Information, Communication and Digital Technologies, University of Mauritius).

Кандидат економічних наук, доцент Лариса Слобода виступила з доповіддю на тему «Новітні тенденції у фінтех-індустрії України», у якій вона розповіла про стан та перспективи розвитку ринку фінтех в Україні і поділися особливостями освітньої програми «Фінтех менеджмент» магістерського рівня, яка розроблена в ІТ СТЕП Університеті.

Марія Чичерська, студентка другого курсу, представила результати своїх досліджень під керівництвом Лариси Слободи на тему «Цифрові тенденції у банківському секторі». Доповідь викликала зацікавленість у закордонних колег. У Марії це перший досвід виступу на міжнародному науковому заході: «Спочатку я трохи хвилювалася через перший досвід виступу на такому масштабному заході, але доброзичлива атмосфера дозволила мені впевнено поділитися своїм досвідом і отримати зворотний зв’язок». Ще один студент пані Лариси, Володимир Давибіда, студент другого курсу, презентував результати аналізу трендів інвестування в нові технології. Доповідь Володимира «Тенденції інвестування в сучасні технології» викликала жвавий інтерес аудиторії. Володимир зазначив: «Я радий, що зміг долучитися до цієї події та допомогти університету зміцнити співпрацю з іноземними партнерами.

Участь представників університету в таких заходах сприяє розвитку співпраці між університетами, дозволяє налагодити особисті контакти, сформувати зв’язки для подальших контактів та спільних проектів.

На семінарі з доповіддю виступила доцент Simona Grigaliniené, керівниця відділу науково-прикладних досліджень Литовського бізнес-коледжу; вона також взяла активну участь у дискусії та поділилася своїм цінним досвідом у галузі освіти та наукових досліджень.

Висловлюємо подяку колегам з Університету Маврикія за співпрацю та запрошуємо до спільних проектів!