Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Освітня траєкторія

Бізнес - аналіз

Здобудь вищу освіту за спеціальністю “Комп'ютерні науки” освітньою траєкторією “Бізнес - аналіз” в ІТ СТЕП Університеті

Залиш заявку щоб, отримати безкоштовну консультацію і дізнатися більше про інноваційність освітньої програми

Requirements Engineer

Business Process Analyst

Systems Analyst

BI/Data Analyst

про освітню траєкторію

Бізнес-аналіз

Бізнес-аналіз – це твоя реальна можливість спробувати власні сили у створенні нових проектів, розвитку та покращенні бізнесу, запуску стартапів та реальних кейсів, з якими на постійній основі працюють найбільші ІТ-компанії України.

Кар'єрні перспективи

на Тебе чекають такі посади в IT-компаніях:

Requirements Engineer

Business Process Analyst

Systems Analyst

BI/Data Analyst

Програма навчання

дисципліни освітньої програми

  1. 01 Критичне мислення
  2. 02 Дизайн мислення
  3. 03 Емоційний інтелект
  4. 04 Бізнес-аналіз
  5. 05 Моделювання та прототипування
  6. 06 Менеджмент проектів
  7. 07 Ділова англійська мова

Переваги

Унікальністю і особливістю нашої освітньої програми є:

Широкий вибір додаткових дисциплін
Безліч додаткових дисциплін дає студентам можливість обирати і вивчати те, що їм подобається і формувати власну освітню карту.
Дуальна освіта
За допомогою дуальної освіти студент з легкістю може поєднувати навчання в університеті з роботою у провідних компаніях, практику в яких ми пропонуємо вже після 2-го курсу.
Викладачі – реальні практики в IT-індустрії
Наші викладачі– діючі спеціалісти та співробітники провідних IT-компаній. Вони знають актуальні потреби ринку та навчають студентів сьогодні тому, що буде необхідно завтра у їхній роботі.
Дипломи державного зразка
Разом з дипломом державного зразка за спеціальністю “Комп'ютерні науки” ти отримаєш диплом зі спеціалізації “Бізнес-аналіз”.
Стажування в престижних IT-компаніях
Наші партнери, провідні ІТ-компанії, співпрацюють з нами на постійній основі і пропонують інтернатури та стажування для студентів, з можливістю подальшого працевлаштування.
Проектні роботи + власне портфоліо
Студенти вже з першого курсу беруть участь у реальних проектних роботах з можливістю виконання своїх фахових ролей, набуття практичного досвіду і отримання кейсів для свого портфоліо.

Хочеш дізнатись більше про програму та перспективи навчання, предмети та викладачів? Запишись на безкоштовну консультацію прямо зараз!

За підсумками навчання студенти вміють:

базові знання бізнес-аналізу в сфері ІТ
практичні навички у проведенні передпроектних досліджень, аналізу ринку та конкурентів, розробленні стратегій та моделюванні бізнесу
можливість взяти участь у командній роботі однодумців над реальними проектами, що повністю відповідають викликам сьогодення
краще розуміння своїх замовників
вміння детальніше досліджувати потреби користувачів та ширше дивитися на проблематику бізнесу (якщо ти більше зацікавлений у графічному дизайні та користувацькому досвіді)
вміння дивитися на продукт очима бізнесу та більш комплексно вирішуватимуть питання перевірки якості програмного забезпечення (якщо бачиш свій професійний шлях як тестувальник)

Здобудь вищу IT-освіту за освітньою траєкторією "Бізнес - аналіз" – зроби крок назустріч своєму успішному майбутньому!

Запишіться на персональну консультацію?

Замовляй безкоштовну консультацію прямо зараз. Ми на зв’язку і готові допомогти та дати відповіді на всі твої запитання!

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання