Презентація можливостей міжнародних обмінів для студентів

Сьогодні в ІТ СТЕП Університеті ми мали можливість обговорити тему важливості міжнародної співпраці між університетами та міжнародних обмінів за програмою Erasmus!

Організатор та модератор заходу - Антоніна Палецька-Юкало (керівниця школи Soft Skills)

Запрошені спікери: Лариса Слобода (керівниця магістерської програми «Фінтех менеджменту» ІТ СТЕП Університету), Modestas Vaikšnoras (Head of Strategic Development and Communication Department at Lietuvos Verslo kolegija), Devrim Zerengök (International Office Coordinator

and Erasmus Coordinator at Manisa Celal Bayar University), Ata Kahveci (assoc. prof, Farabi and Erasmus Coordinator at Tarsus University), Arshad Mohummud Mahamoodally (Erasmus student), Дарина Мамокіна (Erasmus student) та Anna Sobchenko (Erasmus student).

При обговоренні нашим спікерам було задано чимало запитань, зокрема:

🔸Яка найбільша вигода є для студента від участі у міжнародному обміні?

🔸З вашого досвіду, яких найбільш значних успіхів у навчанні студенти досягають завдяки участі у програмах Erasmus?

🔸Які Soft та Hard Skills розвиває участь у міжнародних обмінах?

Та одним із найцікавіших та найважливіших запитань до спікерів було:

Яким одним словом ви можете охарактеризувати найбільшу цінність для студентів від міжнародного обміну?

На яке наші гості відповіли дуже влучно:

🔹Можливості - Modestas Vaiksnoras;

🔹Акультурація - Devrim Zerengök;

🔹Знання мови - Anna Sobchenko;

🔹Різноманіття - Arshad Mohummud Mahamoodally;

🔹Пригода - Ata Kahveci;

🔹Комунікація - Daryna Mamokina;

🔹Зв'язка ключів - Larysa Sloboda;

Обговоривши усі ці питання, ми змогли не лише донести важливість міжнародної співпраці до студентів, а й отримали можливість послухати про реальний досвід людей з різних країн із власними неповторними історіями та отримали наснагу розвивати цей напрямок ще більше!