Тренування в BRONX FitnessHub

Студенти ІТ СТЕП Університету підкорюють спортивні вершини!🏋️‍♂️

Наші студенти не тільки опановують знання в аудиторіях, але й активно займаються спортом!

Нещодавно ми відвідали тренування в спортивному клубі BRONX FitnessHub, де нас чекала справжня атмосфера драйву та енергії.🔥 Випробовували себе на витривалість, робили різноманітні вправи та підтримували один одного на кожному кроці! Цей досвід не лише допомагає покращити свою фізичну форму, а й зближує усіх учасників, створючи командний дух.

Дякуємо BRONX FitnessHub та Миколі Вороніну за незабутнє тренування! Чекаємо на нові спортивні пригоди та досягнення разом!