Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студентські ініціативи

«IT B.E.A.N.S.» – перший студентський клуб

 

За ініціативи студентів першого курсу (спеціальності «Комп’ютерні науки»), Семена Оскерка та Віталія Луцана, від 5 жовтня 2017 року в університеті «IT Step University» розпочав свою діяльність перший студентський клуб  «IT B.E.A.N.S. – student community». У день відкриття клубу засновники провели презентацію для викладачів та студентів.

Провідною сферою діяльності клубу є hard skills (професійні навички), тому основним завданням клубу є розвиток умінь і навичок розробки інформаційних технологій для різноманітного прикладного застосування. До пріоритетних цілей діяльності засновники відносять:

  • підвищення рівня знань в галузі розробки IT; 
  • вивчення найновіших програмних засобів та технологій програмування; 
  • аналіз проблем та останніх трендів в сфері програмування;
  • організація різноманітних тематичних заходів.

Програма діяльності клубу передбачає періодичне проведення тематичних івентів для учасників, таких як «Bean.code», тижневий тренінг «Ардуїно і штучний інтелект», тощо.

Стати членами клубу можуть лише студенти IT STEP University та IT STEP Academy. Процедура набуття членства в клубі є строго формалізованою і відповідає правилам набуття \ припинення членства, визначене засновниками клубу.

Участь в клубі передбачає трирівневу ієрархію з визначеними правами, обов’язками та привілеями його учасників. Так, новачків клубу чекає статус «green» - вони можуть відвідувати всі заходи та отримувати певну кількість балів за свою активність. Тим, хто вже довів свою зацікавленість та набрав необхідний рівень балів, присвоюється статус «orange». Такі beans вже можуть самостійно проводити лекції або брати участь в організації заходів.

 

Найвищий ступінь членства у клубі – це «gold», який дає можливість регулювати правила та приймати важливі рішення щодо діяльності спільноти. Наразі «gold beans» це засновники клубу. Майбутнім учасникам слід врахувати, що за несерйозне ставлення до діяльності клубу, пропуск заходів і не виконання правил, їх чекає зняття балів і, в перспективі, виключення зі студентського клубу.

 

IT STEP University наслідує  студентоорієнтовану модель навчання, яка передбачає надання студентам максимум можливостей для власного розвитку та навчання. Тому ініціатива створення першого студентського клубу в університеті була позитивно прийнята та отримала необхідну підтримку збоку адміністрації.

 

 

 

«Game & Design» – новий студентський клуб в IT STEP University

 

 

Студенти IT STEP University мають різні захоплення і серйозні наміри перетворити їх у професійні навички. Після створення першого студентського клубу «IT BEANS», діяльність якого орієнтована на вивчення tech skills з розробки ІТ, інша група ініціативних студентів створила клуб «Game&Design».

Засновник клубу Андрій Когут та співзасновник Назар Гринчук називають метою діяльності клубу створення ігор для віртуальної реальності. За словами студентів, саме цей напрям розробки ігор є найбільш перспективним, адже технології VR невпинно розвиваються і входять у повсякденне життя.

Андрій та Назар вже мають план, за яким буде розвиватись їхня спільнота. За цим планом вивчення технологій створення ігор та дизайну буде здійснюватись на практиці. Основними практичними результатами діяльності клубу будуть комп'ютерні продукти, які можна комерціалізувати. Амбіційний план дільності спільноти передбачає створення та представлення першого продукту вже в кінці  цього літа.

Клуб є відкритим для усіє спільноти IT STEP, проте членство набувається за кваліфікаційним відбором в процесі діяльності клубу. Разом із тим, до роботи клубу «Game&Design» залучатимуться викладачі IT STEP University, а також фахівці з ІТ-компаній, що мають досвід у сфері створення та дизайну ігор і технологій віртуальної реальності.

Вже найближчим часом засновники клубу представлять сайт, присвячений діяльності спільноти. На сайті кожен зацікавлений студент зможе ознайомитись з метою діяльності клубу, залученими викладачами, тематикою лекцій, розкладом зустрічей та іншими новинами клубу.

Сторінка клубу у facebook: https://www.facebook.com/game.design.ItStep.