Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Освітня траєкторія

Web-програмування

Здобудь освіту за спеціальністю “Комп'ютерні науки” освітньою траєкторією “Web-програмування” в ІТ СТЕП Університеті

Залиш заявку щоб, отримати безкоштовну консультацію і дізнатися більше про інноваційність освітньої програми

Software Engineer

Software Architect

Team Lead

Tech Lead

Full-stack Developer

DevOps

про освітню траєкторію

Програмування

Навчись ефективно керувати проєктами, командами та організаціями та розвинь у собі сучасне управлінське мислення. Опануй інструменти, що покращують особисту та професійну ефективність. Навчись підбирати та адаптувати нових членів команди, а також, розробляти стратегії просування IT-продуктів.

Кар'єрні перспективи

на Тебе чекають такі посади в IT-компаніях:

Software Engineer

Software Architect

Team Lead

Tech Lead

Full-stack Developer

DevOps

Переваги

Унікальністю і особливістю нашої освітньої програми є:

Широкий вибір додаткових дисциплін
Безліч додаткових дисциплін дає студентам можливість обирати і вивчати те, що їм подобається і формувати власну освітню карту.
Дуальна освіта
За допомогою дуальної освіти студент з легкістю може поєднувати навчання в університеті з роботою у провідних компаніях, практику в яких ми пропонуємо вже після 2-го курсу.
Викладачі – реальні практики в IT-індустрії
Наші викладачі– діючі спеціалісти та співробітники провідних IT-компаній. Вони знають актуальні потреби ринку та навчають студентів сьогодні тому, що буде необхідно завтра у їхній роботі.
Дипломи державного зразка
Разом з дипломом державного зразка за спеціальністю “Комп'ютерні науки” ти отримаєш диплом зі спеціалізації “Менеджмент”.
Стажування в престижних IT-компаніях
Наші партнери, провідні ІТ-компанії, співпрацюють з нами на постійній основі і пропонують інтернатури та стажування для студентів, з можливістю подальшого працевлаштування.
Проектні роботи + власне портфоліо
Студенти вже з першого курсу беруть участь у реальних проектних роботах з можливістю виконання своїх фахових ролей, набуття практичного досвіду і отримання кейсів для свого портфоліо.

Хочеш дізнатись більше про програму та перспективи навчання, предмети та викладачів? Запишись на безкоштовну консультацію прямо зараз!

За підсумками навчання студенти вміють:

Створювати власні проекти, супроводжуючи повний життєвий цикл розробки web додатків як зі сторони frontend, так і backend
Створювати “чистий” код опираючись на такі практики як DRY, SOLID, TDD, патерни проектування тощо
Розуміти вимоги які ставляться до проекту, вміти оцінювати час необхідний для виконання задач та вирішувати проблеми використовуючи необхідні технології/мову програмування
Більш ефективніше працювати в команді, покращуючи вже існуючий код
Аналізувати, обгрунтовувати та приймати технічні рішення
Визначити напрямок який тобі підходить та стек технологій з якими ти хочеш працювати

Здобудь вищу IT-освіту за освітньою траєкторією "Web-програмування" – зроби крок назустріч своєму успішному майбутньому!

Запишіться на персональну консультацію?

Замовляй безкоштовну консультацію прямо зараз. Ми на зв’язку і готові допомогти та дати відповіді на всі твої запитання!

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання